Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szabadúszó webfejlesztőként...

Szabadúszó webfejlesztőként lehet olyat, hogy távmunkát végzek, és pl egy olyan országban élek, ahol a megélhetés költségei alacsonyak, és pl nyugat-európai vagy amerikai, stb fizetéseket kapok?

Figyelt kérdés
Semmi álmodozás, csak kíváncsiság, tudom hogy ha a válasz igen, akkor is nagy munkát kell belefektetni, nem egy egyszerű dolog...

2019. jún. 29. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet. De nehéz ilyet találni.
2019. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet :) Én is keresgélek külföldi hirdetések között, ahol anyanyelvi szintű magyarral keresnek fordítókat, de annyira nem vagyok elhivatott, hogy Londonba vagy Birminghambe utazzak állásinterjúra :)
2019. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elvileg igen.

Gyakorlatilag én is még keresem.

Ugyanakkor én azt gomdolom ha lenne ilyen, akkor ott biztos milliónyi indiai tolongana.

2019. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Olyat hallottam, hogy van aki egyéni vállalkozóként teljesen távmunkában dolgozik (csak nem biztos a forrás, ismerős ismerősének a kitudjakicsodája), igazából úgy akartam kérdezni, csak elfelejtettem beleírni. :D
2019. jún. 29. 14:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt vannak amúgy projektek szabadúszóknak, egy ideig én is nézegettem, de a indiaiak sorban állnak mindenhol és mindenki alá ígérnek:

[link]

2019. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A férjem egy igeig csinálta a részmunkaidős állása mellett, bár mi nem olcsó országban élünk. A gond az, hogy néha kevesebb a munka, néha meg éjjel-nappal dolgozott. Tárgyalóképes angol kell hozzá, és sok referencia, különben nem fognak megbízni a világ másik feléről. És nagyon rugalmasnak kell lenni.
2019. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egy ismerősöm egy amerikai internetes cég CTO-ja. Itthon lakik, elég jól megél belőle.szóval szerintem simán lehet, főleg kisebb, rugalmasabb cégeknél.
2019. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A webfejlesztéssel annyira nem könnyű ilyet találni, de mondjuk keresett nyelvekkel (Python, SQL, Java, php) simán.
2019. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, JavaScript nem keresett?
2019. jún. 29. 22:43
 10/11 anonim ***** válasza:
9: nem kifejezetten.
2019. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!