Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az oka, hogy Zala megye és...

Mi az oka, hogy Zala megye és Veszprém megye annyira rossz munkalehetőségek, fizetés terén, amikor elvileg Nyugat-Magyarország?

Figyelt kérdés

Több kollégám is Veszprém megyéből költözött ide (GYőr-Mosn-Sopron), azt mondják ott kevés a munkalehetőség, ami meg van, az meg nagyon keveset fizet.Bizony, még műszaki diplomával sem talált állást.Ezért döntött a költözés mellett.

Viszont,ahogy én észrevettem, Zala megye ugyanez.


Rendes munkalehetőség kevés van ezekben a meghyékben, csak sori összeszerelő meg hasonló.

Ja, meg szezonális munka nyáron, a Balatonnál.


A műszaki,gazdasági diplomásoknak költözni kell.


2019. jún. 29. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Messze van Ausztriától.
2019. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Veszprémben kevés? Relatív... Mérnökként jóval több munkalehetőség van arra mint pl. a Dél-Dunántúlon.
2019. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagykanizsán elég rosszak a munkalehetőségek, Zalaegerszegen kicsit jobbak. Zalaegerszeg jobban fejlődik. Zalakaros inkább turizmus-központú. Veszprém megyéről én jobbakat gondolok, legalábbis Veszprémről, a jobb fizetések miatt viszont az albérlet és ingatlanárak is magasabbak.
2019. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanaz mint Békés megye (és lassan pest megye is így jár 10-20 év még).


Van 60-80 "nagygazda", "Döbrögi" aki minden földet birtokol, azok és családjaik élnek mint hal a vízben, de nem engedik az egyéb ipri beruházásokat, a föld nélküli zsellérek meg tök csorró morzsák után szaglászni..

2022. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!