Hogy vészeljem át?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Becsődölt a cég ahol dolgoztam. Imádtam ott dolgozni, igazán hittem benne, hogy nyugdíjas meló lesz. Kétségbe estem, hisz másik meló után kell néznem. Betanított munkásként dolgoztam, mert csak egy érettségim van. Most szét nézem a meghírdetett állások közt és mindenhova szakképesítést kérnek, minimum 3év tapasztalatot, még takarítani is. Sajnos nem opció, hogy elutazok idénymunkára a Balatonhoz, és társai... Gondolkoztam azon, hogy megnézem milyen okj-s tanfolyamokat indít az itteni kirendelt munkaügyi, viszont kíváncsi vagyok, hogy aki egy ilyen tanfolyamon részt vett, el tudott-e abban a szakirányban helyezkedni, illetve mit ajánlotok, ami hiány szakma, és elég egy elhelyezkedéshez a okj-s képzés. Tudom, hogy ez nem ér fel egy normális szakképesítéssel, de sajnos mikor lehetett volna tanulnom nem volt rá lehetőségem. Borzasztóan megviselt a hír!😞 Magamat egy határozott, magabiztos embernek gondolom, viszont most... Hát ez van ezt is meg kell oldani...

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 29. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betanított munka volt? Miben van tapasztalatod?
2019. jún. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pupusz ***** válasza:
100%
Építkezésekre segédmunkásokat nagyon keresnek és elég jól is fizet. Sok helyen ingyen le lehet tenni a C-D jogosítványt és sofőröket keresnek egész jó fizetésekért. Nagyon nagy az emberhiány, nagyvárosokban sok helyen eltekintenek a tapasztalattól is. Próbálkozni érdemes sok helyen, nem feladva a dolgot. OKJ-ből nem mindegy, mit tanulsz, mekkora rá a kereslet. Sok sikert!
2019. jún. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik gyárba felvesznek gépkezelőnek/operátornak így
2019. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"A jutalékos rendszer nem biztonságos, és nem fix/állandó."
2019. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyárba epitkezesen nezz szet, vagy burger king mcdinalds, illetve mosogató is kell sok helyre
2019. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!