Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen végzettség szükséges...

Milyen végzettség szükséges kormányhivatali ügyintéző álláshoz?

Figyelt kérdés

Elég az érettségi vagy diploma kell hozzá?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. jún. 30. 17:42
1 2 3 4
 1/34 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Van ott is ami végzettséget igényel, mint egy tűzrendész, stb. De érdemes rákeresni a kiszemelt állásokra, mert állami intézményeknél nagyon alapos álláshirdetési leírások vannak, annyira, hogy csak győzzed végigolvasni. Mindkettőre van lehetőség, a diplomára és érettségire is.
2019. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik főosztály. Hozzánk pl kizárólag felsőfokú szakirányú mérnöki, esetleg jogász/közgazdász diplomával lehet bekerülni. De biztosan ezt akarod? 😃 Nézd meg a bértáblát.
2019. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Csak érdeklődtem, hogy a kormányhivatalok mi alapján választanak ügyintézőt. Isten ments, nem szeretnék ilyen munkát! Amúgy is buta vagyok, bár végzettség meglenne hozzá. Ahogy járok ügyeket intézni látom milyen stresszel jár az ügyfelekkel való foglalkozás. Vannak elég türelmetlen ügyfelek.

Körülbelül úgy saccoltam hogy 250-300 ezer tisztán a bér, jól gondolom? :)

2019. jún. 30. 19:59
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz az a felének is... Besorolástól függően 150-180e, juttatások nincsenek. Az új törvénnyel pedig ugyanennyiért egy hónappal többet dolgozunk.
2019. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Uh, az tényleg nagyon kevés! A megyei járási hivatalok nagyjából egy bérezésen vannak? Azt hittem egy ilyen komoly és felelősségteljes munkakörben a dolgozók meg vannak fizetve, de ezek szerint nem. Közben az se túl korrekt hogy van olyan nap amikor este 6-ig van ügyfélfogadás.
2019. jún. 30. 21:01
 6/34 anonim ***** válasza:
Sima mezei érettségi
2019. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Nettó 160 ezret keresek járási hivatalban

szakirányú diplomával 7 év után. Egyéb juttatás nincs. :D


Van még kérdés?

2019. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
#7, ez komoly? És milyen az a szakirányú diploma? Ha ennyire durva számokkal dolgoznak a járási hivatalok, akkor csoda hogy van még ügyintézőjük.
2019. júl. 1. 06:47
 9/34 anonim ***** válasza:

Jogász, 10 év tapasztalat,közig.szakvizsga, 2 nyelv felsőfokon: bruttó 230.000 FT (nyelvpótlékot,cafeteriát és minden mást juttatást nálunk elvették), ez nettóban kb.152.000 Ft.

Én is nemsokára otthagyom, jöhetsz a helyemre is :-))))

2019. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Hát, akkor te nagyon drága vagy! Nem is tudom elképzelni hogy jogászként mit keresel járási hivatalban aprópénzért. Ilyen szaktudás mellett a havi 4 kiló lenne reális.


A helyedre semmiképp sem mehetnék, nyelvvizsga és odaillő végzettség nélkül. Milyen váltást tervezel? Hol szeretnél dolgozni?

2019. júl. 1. 10:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!