Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen végzettség szükséges...

Milyen végzettség szükséges kormányhivatali ügyintéző álláshoz?

Figyelt kérdés

Elég az érettségi vagy diploma kell hozzá?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. jún. 30. 17:42
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Komoly bizony. Havi 168 óráért cserébe....
2019. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Legyen vigasz, hogy jobb légkondicionált irodában ülni, mint fizikai munkát végezni a napon. Ebből a szempontból kiváltságos helyzetben vannak a kormányablak ügyintézők. :)

Na, meg csomó emberrel megismerkednek nap mint nap. Ettől nem annyira monoton a munka, mert közben lehet beszélgetni is.

2019. júl. 4. 05:04
 13/34 anonim válasza:
100%
A kormánytisztviselők nevetségesen alacsony béreiről lásd: [link]
2019. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
100%
„Na, meg csomó emberrel megismerkednek nap mint nap. Ettől nem annyira monoton a munka, mert közben lehet beszélgetni is.” – azta -.- Biztos kuurva jókat lehet beszélgetni a sok, butábbnál butább seggarccal...
2019. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Én csak egy egyszerű víz, gázszerelő vagyok, de néha azért tudnám élvezni az ügyfelek figyelmét kormányhivatali ügyintézőként. :)

Akár még ismerkedni is lehet, nem? Volt már ilyenben része valakinek?

2019. júl. 11. 20:14
 16/34 anonim ***** válasza:
38%

"Biztos kuurva jókat lehet beszélgetni a sok, butábbnál butább seggarccal..."


Az ügyfelekről vagy a kollégáidról vélekedsz így?

2019. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Ha ismerkedésre játszol az ügyfelekkel, akkor nem fog menni, mert vannak asztalszomszédkollégáid, sőt, lehet hangfelvétel is készül, illetve egy ügyet nem lehet 35 percig tartani, gondolom, van vmi határ.

Én a NAV-nál voltam egy nőnél, nőként, 3x hívott új ügyfelet - magamat -, mert elég sokáig tartott a kérdéseim megválaszolása. Egyikünk se buta, de több kérdésem volt, a végén meg is jegyezte, hogy sokáig voltam, legközelebb hívjam az ingyenes telefonszámot, mert nem lehetne eddig egy ügyféllel. Normális volt, nem lekezelő, pipa, stb., de hát a szabály, az szabály.

szerintem diploma nem kell bizonyos ügyekhez, nem tudom, melyek azok, de pl. egy hőszolgáltató, áramos ügyintézőhöz biztos, hogy nem. Küldj önéletrajzot, motiv. levelet, írd le 2 mondatban, hogy váltani szeretnél, mert...

2019. júl. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék váltani munkát, csak tudni akartam hogy mennyire kell tanultnak lenni ilyen munkához.

Van olyan nő ismerősöm, aki 30 évig volt egy vidéki önkormányzat adóügyi előadója 8 általánossal, azóta szerintem ilyenre már nincs példa.

2019. júl. 26. 13:14
 19/34 anonim ***** válasza:
17. vok: akkor azért lehetett, mert egyszerűbb volt az ügymenet, minden ügymenethez kellett x dolgozó, egyáltalán nem volt divat a továbbtanulás, bőven elég volt a 8 osztály, ami akkor hűdenagyképzettségnek felelt meg, ami akkor elég is volt - semmi negatívum nincs bennem. Középben? Esetleg ha vki eljutott az 1-2. osztályig, az már csoda volt. Ezért lehetett 30 évig 8 osztállyal dolgozni ügyintézőként.
2019. júl. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Oké hogy régen nem számított semmi, a 8 általános már dicsőség volt. Viszont az az illető több mint 30 évig volt magas pozícióban 8 általánossal és az évek alatt se kötelezték hogy tegyen már le valami kis tanfolyamot. 5-6 éve ment nyugdíjba, szóval bőven be kellett volna rajta is húzni azt hogy átképzésre kötelezzék vagy valami ilyesmi. Azért az durva hogy 30-35 évig valaki olyan székben ül amiért egy mai fiatal 10 éveket tanul és még gyakorlatot is be kell mutatni hogy munkába állhasson.
2019. júl. 27. 10:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!