Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 35+ éves férfiak, akik szellem...

35+ éves férfiak, akik szellemi munkakörökre szoktak pályázni: milyen kérdést kaptatok 35 éven felüliként állásinterjún, amiről úgy gondoltátok, hogy semmi keresnivalója egy felvételi beszélgetésen, vagy egyenesen kiakasztott benneteket?

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem volt ilyen.

Maximum a távolság kapcsán volt fura, hogy belementek, hogyan akarnék bejárni a jelenlegi lakhelyemtől 80 km-re. Mikor mondtam, hogy természetesen kocsival, de ha egyeznek az elképzelések a próbaidő végén, akkor költözés is szóbajöhet. Nem is az volt a fura, hogy megkérdezték, hanem, hogy a válasz után ők kezdtek el szabadkozni, hogy felhozták és nem probléma nekik a távolság

2019. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tőled mit kérdeztek ami fura?
2019. júl. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég, megkérdezték mik a terveim a következő pár évre, explicit módon hogy akarok-e magánvállalkozó lenni és álommegvalósítani, de olyan hangnemben mintha minimum gyújtogatásról beszélnénk. Viccesnek tartottam, mondtam hogy nem, de utána lepattintottam őket később - ilyen helyre nem akarok menni, franc se tudja, mi lesz 3-5 év múlva, nekem ne jöjjenek olyannal hogy "de azt interjún még azt mondtad, hogy...!"
2019. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tolem megkerdeztek hogy milyen alakút kakaltam tegnap
2019. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!