Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki fel tudná nekem sorolni...

Valaki fel tudná nekem sorolni hogy biológia érettségivel az összes olyan munkát amiben elhelyezkedhetek?

Figyelt kérdés

Az is lehet amihez nem feltétlenül emelt kell és az is amihez kémia vagy fizika is kell emelt vagy közép az mindegy.

(Már olvastam az oldalon egy választ ami leirta de most nem találom.)



2019. júl. 1. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Felsorolni?? Sajnos, szinte sehová nem fognak felvenni ezzel.

Laboránsokat szinte állandóan keresnek, de ahhoz ez nem igazán elég. Keress rá a laboráns hirdetésekre, látni fogod, milyen feltételeket szabnak.

2019. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Az erettsegi tok irrelevans munka keresesnel.
2019. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehova nem kell biológia érettségi. Ezzel így nem mész semmire.
2019. júl. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Köztisztasági manager, ami elég széles kört felölel:

Utcaseprő, wc-s néni, csatornatisztító, üzemi takarító, stb.

Esetleg árumozgatási manager: mehetsz a tescoba polcot pakolni.

Nagy szerencsével, talán valahova (ismeretséggel) esetleg segéd-laboráns-helyettesnek felvesznek, kémcsöveket mosni. Kb. ennyi.


Ja, nem, kihagytam az étkeztetési manager-t: a mekibe is mehetsz kulizni.

2019. júl. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is biológia érettségim van. dolgoztam PLUs-ban eladóként, egy szociális foglalkoztatóban segítőként, számítástechnikai raktárosként.
2019. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!