Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri valamelyik országba...

Megéri valamelyik országba kimenni dolgozni most?

Figyelt kérdés
Illetve melyik országban nem olyan durva a migránshelyzet? Nyelvtudásom van, német, angol, spanyol, tudok beszélni, és most döntöttünk úgy a barátnőmmel, hogy talán ki lehetne menni valahova, de olyan országba szeretnénk menni, ahol nincsenek mindennap migráns támadások, stb...

2019. júl. 4. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Figyi én Frankfurttól 20 km-re lakom és dolgozom. Ez a migráns helyzet szerintem olyan, hogy kicsit túl van tolva. Jó Frankfurtban tényleg lehet arabtól négerig minden embert látni. Többnyire zsebtovajok meg csövesek. Ha tudsz nyelvet megéri. Nekem ami gondot okoz azok a magyarok. Kifogtam egy olyan helyet ahol rajtam kivűl mindenki üllt már. Ki gyilkoságért, ki némi erőszakért, ki védelmi pénzekért. Szóval nézetek szét hova mentek mielőtt ki jöttök
2019. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat.. legtobb magyar akivel kint dolgoztam, otthoni tartozasokat halmozptt es most a bankoktol menekul.. valos ez a bortontoltelek komment is. Tenyleg fura magyarokkal talalkozik az ember.
2019. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nincsenek sehol migráns támadások. De mielőtt kiköltözöl, nézzél mást is kicsit, ne csak az M1et.
2019. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es egy nemet vagy UK ba miert ne erne meg kimenni? Hiddel jobb mint itt. Persze sokan mondjak, tobb kereset es elmegy meg nem jobb. Csak tudod magyar betegseg a szegenyseg. 120eft os kereset utan kimegy a magyar 1600 euroert havonts es nem tud megelno. Na miert?:) az eletszinvonal egybol no. Nem fogod megvenni a legolcsobb ketchupot es a parizelt.
2019. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, értem. És melyik országban van jobb esély munkát találni?
2019. júl. 4. 09:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Haver. Ne legyel mar luzer. Ott az internet fb oldalak. Kiakarsz menni. Nemet hirdetesekkel teli van a fb.
2019. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vegzetseged es milyen tpasztalatod van?
2019. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

> Nincsenek sehol migráns támadások. De mielőtt kiköltözöl, nézzél mást is kicsit, ne csak az M1et.

Nem vagyok kormánypárt, sőt. Nem nézek tv-t egyáltalán. De ne legyél már idióta. [link]

2019. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan van gond a migransokkal. De nem akkora, mint azt otthon a fidesz media (origo, tv2) eloadja. 5 eve elek Munchen mellett, de egyszer se tapasztaltam vilagrengeto problemat. Ez itt nyilvan egy multikulti orszag, aki nincs hozzaszokva es agymosott, annak ez valoban meglepo, hogy ilyen is letezik.
2019. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Zsozsóka0926 válasza:
91%
Szerintem Ausztria jó döntés lenne.Nincs olyan messze és az egyik legélhetőbb ország.
2019. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!