Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy óvónő?

Mennyit keres egy óvónő?

Figyelt kérdés

Több helyen utánanéztem, de viszonylag eltérő infókat találtam, ezért is érdekelne olyan ember válasza, aki jelenleg is óvónőként dolgozik.

Előre köszönöm



2019. júl. 4. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Állami oviban nagyon keveset, minimálbér ahogy manapság a legtöbb szép hivatás... Magánoviban a Rózsadombon és környéken jobb a fizu sokkal. Azokat ajánlom.
2019. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Sajna nem eleget. A magánovihoz meg gyomor kell, mert pénzesék bármin képesek behisztizni, főleg a szülők.
2019. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
2019. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Pályakezdő, vagy 30 éves gyakorlattal?

Állami, egyházi. vagy magán óvodában?

2019. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem óvónő (hanem más pedagógus, de egy a bértábla). 24 év munkaviszony, minősültem Ped. II-be. Bruttó bér 319 ezer ft, nettóban, gyerekkedvezmény nélkül: 212 ezer.
2019. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 39 év munkaviszony után ped 2 kategóriában keres nettó 220000 forintot. Állami majd egyházi fenntartású óvodában.
2019. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!