Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályát tévesztettem, milyen...

Pályát tévesztettem, milyen szakmákat illetve munkákat tudnátok tanácsolni ahol a munka idő úgy szól hogy, hétfőtől-péntekig fix munkaidővel? (napi 8óra) (többi lent)

Figyelt kérdés

Szombat még nem probléma, és a 2 műszak sem (egyik héten délelőtt másik héten délután)


Csak jó indulatú válaszokat várnék, jelenleg is dolgozom, a munkával nincs bajom, csak szeretném ha egy ilyen rendszert tudnék vinni az életemben. Mert jelenlegi szakmámban hétvégi munka. (vasárnap) Egy éve dolgozom és nem szeretném ezt csinálni mára már nagyon ki jött belőlem. De nincs ötletem mi mással tudnék foglalkozni, és a munkaerő piacra sincs nagy rá látásom, ezért előre köszönöm ha tudtok tanácsokat/tippeket adni olyan szakmákról ahol így néz ki fixen a munkarend.



2019. júl. 5. 11:50
 1/7 anonim válasza:
53%

Hát általában a recepciós, titkári feladatok ilyenek az irodákban. Ezekhez nem kell nagy tudás, alap számítógépesismeretek kellenek maximum.

Igazából jó lenne tudni, hogy mihez értesz, mert a műköröm építőtől a szoftverfejlesztőig lehetne sorolni a munkákat.

2019. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kereskedelmet tanultam sajnos, felhasználói szintű számitógép tudásom van, de igazából így ennyi sajna. 23F
2019. júl. 5. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A recepciókon is nagy részt 10 órában dolgoznak H-P-ig! És idegen nyelv feltétel!
2019. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából még ha 10órát kéne dolgozni azt se bánnám de akkor az hétfőtől péntekig legyen. Angol nyelvtudásom kifogásolható, viszont munkám során többször is kellet külfödiekkel társalognom és nagyrészt megtudtam érteni őket és magam is megtudtam értetni, viszont hajlandó lennék képezni magam.
2019. júl. 5. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Kereskedelem az pont jó egy raktárba, kisebb boltokban eladónak, barkácsbolt, horgászbolt, stb. a legtöbben hétfőtől péntekig van munka, esetleg szombat délelőtt is, aztán szabad a vasárnap.
2019. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami pénzügyes pályát ajánlanék neked. Oké van pár rövidebb időszak, amikor bent kell maradni mert zárás van, se alapjáraton hétfőtől péntekig dolgoznak egy irodában. És nem utolsó szempont, hogy manapság elég jól fizetnek ezen a területen. (Okj-n tudod magad tovább képezni, pl. könyvelő, bérszámfejtő)
2019. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tanulni kellene valami újat, a pénzügy jó vonal, meg az angol.


Amúgy mi baj a vasárnappal? Miért ilyen fontos? 8 éve dolgozom, évekig minden vasárnap, de volt, hogy éjszaka is. Pedig jól fizető, kényelmes irodai munkám van.

2019. júl. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!