Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Maradnátok csak azért egy...

Maradnátok csak azért egy rossz légkörű, számotokra nem jó munkahelyen, mert így tudnátok hozni-vinni gyermeketeket az óvodából vagy iskolából?

Figyelt kérdés
Ha másik állást választanék, akkor erre nem biztos, hogy esélyem lenne, úgy csak apa vagy a nagyszülők tudnák őt hozni-vinni, de még ők sem biztos, hogy mindig.

2019. júl. 6. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha mindenféle képen te akarod őt vinni, hozni, akkor kénytelen vagy maradni, ha nincs hasonló időbeosztású munkahely, ha meg megoldható családon belül a gyerek utaztatása, akkor meg keress mást ami neked jobb, de gyerek mellett sokkal kötöttebb az ember, ezért gáz a gyerekvállalás, minden borul, ha nincs olyan férj aki az anyagiakat tudja megoldani, nőként nem tudja az ember az anyaságot kiélvezni, hogy állandóan az időt kell számolni, így gáz, és nehéz az tuti.
2019. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Ahogy nem is maradtam. Ahogy ovit is váltottunk, mert a család érdeke megkívánta.
2019. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Minek kell vinni? Menjen egyedül! Én is egyedül mentem.
2019. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Második, ezt kifejtenéd kicsit bővebben? Akár privátban, ha gondolod.
2019. júl. 6. 11:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Harmadik: ehhez még kicsi a gyerekem. Pedig én igazán nem vagyok ellene az önállósodásnak, de még ehhez én is kicsinek tartom még őt.
2019. júl. 6. 11:15
 6/10 anonim ***** válasza:
A munkahelyemet is lecseréltem másra, teljesen mást csinálok, máshol. Ezt jobban szeretem. Rengeteget kellett volna ingázni így, ezért ovit is váltottunk, ami közelebb van, így nem vesztek órákat naponta. :) Nincs mit kifejtenem. Azért, hogy nekem és ezáltal mindenkinek jobb és kényelmesebb legyen, mindent átvariáltunk. Megérte :) Ezt csak azért mondtam, hogy hátha ezt nem vetted figyelembe, mint lehetőséget, hogy nem csak a szülők, de a gyerekek is alkalmazkodhatnak a közös jó érdekében, és ha ez oviváltással jár, akkor azzal. Nem kell rossz helyen szenvedned azért, hogy másnak jó legyen. A te igényeid egyformán fontosak a család többi tagjának igényeivel!
2019. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nálunk pont fordítva van: a rossz légkörű munkahely van sokkal közelebb, mint bármely másik jobb(nak tűnő) munkahely.
2019. júl. 6. 12:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert egy rossz légkör kiidegel, a végén egészségi problémáid is lehetnének. A "csak apa" ugyanolyan szülő, mint te, én nem vagyok híve annak, amikor a férfi nagyvonalúan kijelenti, hogy "én nem tudom megoldani" és onnantól automatikusan elvárás, hogy a nő oldja meg, mert a gyereket ketten vállalták. Ennyi erővel a nő is kijelentheti, hogy "én nem tudom megoldani". Szerintem megoldanánk úgy, hogy ő viszi a gyereket, én hozom, vagy fordítva.
2019. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#3 azért óvodás nem nagyon jár még egyedül haza, sokszor kisiskolás sem (településtől függő, én Pesten nem engedném 12 alatt egyedül mászkálni).
2019. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Szerintem megoldanánk úgy, hogy ő viszi a gyereket, én hozom, vagy fordítva."


Erre valószínűleg lenne esély, de még nem tudom, hogyan alakulna az időbeosztásom.

2019. júl. 8. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!