Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milliókat keresni és anyagilag...

Milliókat keresni és anyagilag sikeresnek lenni csak akarat kérdese?

Figyelt kérdés
Ha valaki mindenáron sikeres akar lenni, nem keres kifogásokat és mindent megtesz ezért tehát tanul, dolgozik, kapcsolatokat épít, akkor is ha nincs kedve, akkor idővel eléri a célját?

2019. júl. 6. 23:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
42%
Ha tényleg csak akarat kéne hozzá akkor én már rég gazdag lennék...
2019. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
56%
Hogyhogy ha nincs kedve? Ha nem akar valaki sikeres lenni, akkor nem lesz. Ha nem hajlandó dolgozni érte, akkor sem lesz.
2019. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sikerorientált beállítottság kérdése - valóban el tudod-e hinni, hogy tényleg sikeres leszel - inkább szemléletmód, mentalitás (mindset), nem feltétlenül a kemény munka eredménye. A mai modern világ viszont még nincs felkészülve erre a szemléletmódra :) A legtöbben úgy hiszik, hogy a kemény munka és tanulás 100% biztosan gyümölcsöző lesz.
2019. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem igen. Ha mindent megteszek, ami a celod eléréséhez kell, akkor el is fogod érni.
2019. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%
A klasszik MLMes siker-mindsetre sosem lesz kész a világ. A legnagyobb baj az ilyen eszmefuttatásokkal (kemény munka és tanulás nem egyenlő a sikerrel), hogy sokan azt a hibás következtetést vonják le, hogy akkor nem is kell semmit csinálni, és jön a siker. Pedig kvára nem.
2019. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Baromira nem.

Az akarat csak egy szükséges, de nem elégséges dolog. (Sőt, néhány esetben még csak nem is szükséges feltétel.)

Emellett tucatnyi tényező szükséges hozzá, melyek egy része adott, akarattól független. Tudod, ha anno Bill Gates szülei nem kőgazdagok, és nem vásárolnak neki gépidőt, no meg ha Gary Kildall felesége nem kergeti el az IBM embereit, akkor minden bizonnyal a Microsoft ma egy közepesen ismert vállalat lenne jobb esetben. Billy Boy meg soha nem lett volna a világ leggazdagabb embere.

2019. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös az ok-okozati összefüggést félreértelmezted abban, amit írtam. Nem azt írtam, hogy nem a tanulás és a kemény munka hozza az eredményt, hanem azt, hogy a tanulás és a kemény munka nem 100% biztosan hozza az eredményt. Emberek millió gürcölnek a világban nagyon keményen és mégsem sikeresek. (#3)
2019. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
*jav. világon
2019. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
77%

7.-es, attol hogy nagyon kemenyen gurcolnek, az meg keves.

Ahogy te is irtad tanulas ES kemeny munka egyutt kell hozza.

Ha valaki nem tanul, hanem csak kemenyen lapatolja a szenet pl., az nehezen lesz sikeres.


Az egy masik kerdes, hogy a tanulas es kemeny munkaval lesz e millios keresete vagy “csak” sokkal tobb lesz, mint a szakteruleten dolgozo atlagnak, mert vannak olyan teruleteken (szakmailag es foldrajzilag is), ahol majdnem lehetetlen ennyit keresni.

2019. júl. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
27%
Igen.
2019. júl. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!