Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha munkaidőben járkálok...

Ha munkaidőben járkálok állásinterjúkra mit mondjak a jelenlegi munkahelyemen hová megyek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fogorvost mondok. 2 hónap alatt vagy 6-7 alkalommal :D
2019. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmesz szqbira, semmit nem kell mondani
2019. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Orvos, labor, bank, hivatal, családtag, szerelő, vizes-gázos, kéményseprő...

Jobb egy olyat kitalálni ami miatt többször kell elmenni.

2019. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Táppénz, aztán helló. Nem kellett rohangálni az interjúra, nem volt időkorlát (volt 4 órás interjúm...).
2019. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondani hova mész úgy általában sem. Fontos dolgod van, magán ügy x órát elmennél. Esetleg mondd meg, hogy lehet mostanában többször el kell menned 1 vagy 2 órát. Nehogy már indokolni kelljen hova mész, magán ügy. Ok én nagyjából magam ura vagyok, de a fő-fő vezetőnek szoktunk szólni ha bent van, mert nálunk így alakult ki,hogy illik,de nem kérdezi soha miért vagy ha olyan meg lehet vele beszélni, elég jó fej.
2019. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!