Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy találok Ausztriában...

Hogy találok Ausztriában munkát munkaközvetítő nélkül?

Figyelt kérdés

Tudok németül,de a neten az állásokat böngészve mind csak munkaerő kölcsönző cégek által meghirdetett állást találtam (külföldi munkakölcsönző cégek nyilván, mert tudom, van Magyarországr0l vezénylő is,de nem ezekre gondolok most).


Félek egyrészt, hogy úgy túlbonyolítaná ez a munkabaállásom, hogy nem lesz elég a nyelvtudásom oda (több szerződés, több feltétel, amit már lehet hogy nem fogok 100% megérteni, s ebből később félreértés,esetlegi anyagi károm származik).


Másrészt sokkal kedvezőbb egy cég saját vállalkozójának lenni, több bónuszt, prémiumot, egyéb mást kap az ember.


Van olyan oldal, ahol a nem

jelentkezés->regisztráció

a kezdeti lépés, hanem adott egyik telefonszám, Email-cim,vagy egy legalább egy cégnév, amin keresztül közvetlenül pályázhatok?


2019. júl. 8. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Face csoportok pl kinti magyarok Tirolban stb ott segítenek ....
2019. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Milyen melót keresel?
2019. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tirol nekem messze van,olyat keresek, ahová Mo-ròl ki lehet ingázni.

Max 100 km hinundzurück.

Család, minden van,csak úgy nem tudok kiköltözni.

Irodai munkát kerestem először,van nemzetközi fuvarszervező szakmám, de most már beérem egy gyári munkával is.

Megpróbáltam, hogy e-mailben elküldtem a közelben lévő gyárakba, hogyha esetleg kell ilyen szakmával ember, vagy van esetleg olyan munkakör, amit akár én is be tudnék tölteni, szakmától függetlenül,jelezzenek vissza.


De még egy válasz e-mailre sem méltattak, hogy köszönjük, megkaptuk az önéletrajzát,eltároljuk amíg lesz üres hely, tényleg, semmi visszajelzés...


Szóval marad a közvetlenül cég által meghirdetett meló,de ilyet sehol sem találok.

2019. júl. 8. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Tirol példa volt de van több magyar face oldal kinti melóval ausztriai is ....
2019. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!