Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Könyvelőként mennyi általában...

Könyvelőként mennyi általában a munkaidő?

Figyelt kérdés

Most tanulom, ajánlottak állást nettó 250-ért de sokat kell túlórázni, 5-6-nál előbb nem lehet hazamenni.

Gyerek előtt kényelmes 7-3-ig munkám volt a diplomámmal, de egy százassal kevesebbért.

Máshol milyen munkaidők vannak? Gondolom záráskor több, egy ismerősöm vasárnap is van hogy megy, de lecsúsztathatja. Viszont napi szinten a gyerekek miatt nem tudok és akarok 6-ig melózni.



2019. júl. 9. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk változó. Alapesetben 8-16 a munkaidő. De van, hogy később jövök, hamarabb megyek, cserébe tényleg van, hogy záráskor túlóra, pláne május körül. Mondjuk ilyen szempontból laza a cégem, itt annyi a lényeg, hogy munka legyen kész, senkit nem érdekel mikor vagyok itt.
2019. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

8-16

9-17


De én is ismerek több olyan helyet ahol a könyvelés orrba szájba túlórázik.

2019. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
8-16 nálunk
2019. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk ahol folyamatos túlóra van, ott valami szervezeti szinten van keményen elcseszve. Szóval vagy kevés az ember, vagy az ott lévő emberek hozzá nem értők (sajnos mindkettőt tapasztaltam már).
2019. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk 1-20ig van hajtás minden hónapban, ugye 12ig kell leadni a járulék bevallásokat. Na most ha jól vannak nevelve az ügyfelek, akkor 8ára kész a számfejtés, 10én meg már mehetnek is a bevallások, utána a beérkező anyagok iktatása könyvelése zajlik, aztán 20a Áfa, de mi igyekszünk 18-19re készen lenni. Ilyenkor előfordul túlóra, bár általában belefér 8-17 óra közt, viszont 20a után sokkal nyugisabb az élet, ilyenkor lehet szabira menni vagy lecsúszni a túlórákat.


Persze vannak húzós időszakok, mint a negyedéves hónapok, a február az egyéni vállalkozók miatt, illetve márciustól májusig az évzárás miatt, illetve a december. Viszont a nyár és az ősz lazább.

Igaz függ az ügyfél körtől is, mert persze, hogy akkor akár hitelt mikor nyugi lenne, vagy a nav talál ki valamit.

2019. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Pedagógusnak életpályamodell van, nekünk életgálya :)


Múlt héten egy napot itthon maradtam, vendégek jöttek.

Pénztárgép tönkrement, cseregéphez kód kell. Dolgozó belép másnap. Stb... Nem mondhatom, hogy bocsi, várhat egy napot a dolgozó... Ez van :) Alkalmazottként persze egyszerűbb.

2019. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

9-17ig szól a munkaidőnk. Nálunk egy kérés van, határidőre, jól végezzük el a munkánk.(egyeztetni kell, de akkor jövünk megyünk amikor szeretnénk, ha otthon van valami feladatunk reggel vagy du akkor el tudunk menni, ha munkatitiszünk van, akkor felfogják, hogy maximum hibázunk, de nem haladunk, un hazaküldenek időben)

1-20 a bevallások, riportok KSH MNB etc miatt húzós, és 1-1,5órákat ráteszünk néhány nap(ált 12.ig, de nem minden nap) viszont 16. körül már a nehezén túl szoktunk lenni. Persze, amikor az ügyfél közli, hogy neki igazából tegnapra kell ez meg az, akkor borul minden.

2019. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk az a kedvenc mikor a havi áfás ügyfél 19én délben megjelenik az anyaggal, hogy "bocsi elutaztam... De úgyis csak holnapra kell..."

Meg amikor fél 5kor ír e-mailt, hogy másnaptól új embere lesz....

2019. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Ez még a jobbik eset. Amikor szerdán ír, hogy jaaaa, amúgy hétfőtől már dolgozik nálam egy új ember :D
2019. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!