Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz úgy felmondani, hogy még...

Gáz úgy felmondani, hogy még a munkahelyen se voltam bent?

Figyelt kérdés

Július 26.-án van az első napom, viszont családi okok miatt nem tudnék rendesen eljárni dolgozni(diákmunka), viszont hétfői kezdéssel még dolgozhatnék augusztusig, fura lenne úgy felmondani, hogy még bent se voltam?

Szerződést már aláírtam.



2019. júl. 10. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

"viszont hétfői kezdéssel még dolgozhatnék augusztusig,"


Ezt próbáld meg egy kicsit normálisabban megfogalmazni.

Júl 26-ától kellene dolgoznod, de Te most hétfőtől akarnál kezdeni? Ez nem így működik - nyilván júl. 26-tól van szükség Rád valahol.

A másik: mi lenne az a családi ok, ami miatt nem tudsz bejárni? Vannak elfogadható, előre nem látható indokok és vannak nem méltányolhatók.

És igen, gáz, hogy még el sem kezdtél dolgozni, de már visszamondod - ezzel a megbízhatatlanságot sugallod (ezek után nem is biztos, hogy sok munkát fogsz kapni) - hacsak nem valami nagyon váratlan és fontos dologról van szó.

2019. júl. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legkorrektebb, ha felhívod őket és elmondod, hogy változás történt és ezért csak pár napig tudnál menni és megkérdezed, hogy ők mit gondolnak erről.

Biztosan nem tudsz menni?


Olvasd el a szerződést, hogy milyen kötelezettségeid vannak. Normál munkánál általában van 3 hónap próbaidő, amikor mindkét fél bármikor megszakíhatja a munkaviszonyt indoklás nélkül. De mindig jobb win-win megoldást keresni.

2019. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!