Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy orvost a pénz érdekli,...

Ha egy orvost a pénz érdekli, az miért probléma?

Figyelt kérdés

Elvégzi az egyetemet önköltségen, utána amint lehet kimegy külföldre, vagy nyit egy magánpraxist. Ezzel mi a gond?


Vagy szolidaritásból dolgozzon fagyipénzért?



2019. júl. 11. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

"Elvégzi az egyetemet önköltségen, utána amint lehet kimegy külföldre, vagy nyit egy magánpraxist. Ezzel mi a gond?"


Ezzel semmi gond nincs az Eg egy adta vilagon.


"Ha egy orvost a pénz érdekli, az miért probléma?"

Ezzel mar annal inkabb. Egy orvos ne azert legyen orvos, mert azzal sok penzt lehet keresni!

2019. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
70%
Fogalmazzunk úgy, hogy ne ELSŐSORBAN azért legyen orvos, mert magas jövedelemre lehet szert tenni orvosként.
2019. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Az szerintem is nagy baj, ha valaki azért akar orvos lenni mert a pénz érdekli. Tudok nem egyről, aki ezèrt ment orvosira, mert sokat fog vele keresni. :(
2019. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Nem probléma, mindenki pénzből él. Én is a többet fizető helyeket választottam mindig.

Orvosnál akkor van baj, ha visszaél a helyzetével a pénz miatt (bár ez is általánosítható bárkire).

2019. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!