Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az embereknek már tényleg...

Az embereknek már tényleg csak az irodai munka felel meg?

Figyelt kérdés

2 helyet hirdet a cég, az egyik a adminisztrációs (irodai munka) a másik egy raktározási munka.

A raktáros munka többet fizet jó arcok a srácok/hölgyek a raktárunkban és senkit nem érdekel, mindenki az irodában akar "titkárnő" lenni.



2019. júl. 11. 19:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
57%
miért valasztaná bárki is a proli munkát önszántából, ha van jobb is?
2019. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
52%
Értem én, hogy irodában akarsz dolgozni, de nem jön össze. De most akkor ezért utálod azokat, akiknek sikerült, és napi száz kérdésed lesz róla?
2019. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
100%
10 évig voltam szakmunkás. Rengeteg buta, proli, suttyo, igénytelen ember van a fizikai munka világában. Akiknek annyi témájuk van h hol olcsó a sor meg a kolbász. Nem egy kollegám füttyentett a nők után kiabált utánuk stb. A legtöbb igénytelen magára, öltözékére, kövérek. Persze vannak kivételek. De a szellemi munkát végzők között sokkal jobban érzem magam. Lehet értelmes témákról beszélni, adnak magukra es a környezetükre. Persze ott is sok a buta aki csak jatsza az eszét. Nekem ez a tapasztalatom.
2019. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Félre értés van, nem akarok irodában dolgozni és raktáros sem vagyok, csak szimplán nehéz elhinni, h annak tudatában h egy titkárnőnek ismerjük el semmi haszna mintahogy sok helyen a fizetése is mutatja és mindenki ilyen munkát akar.
2019. júl. 11. 19:38
 5/38 anonim ***** válasza:
62%
Azért mert ha bármikor megkérdezik hogy mit dolgozol, akkor sikk az mondani hogy irodista vagy, mert az annak a hamis illúzióját kelti hogy vitted valamire az életben. Míg egy raktárosról meg csak arra asszociálnak hogy egy igavonó proli vagy.
2019. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nyilván sok lecsúszott fizikai munkás van, de egy cég ami bármennyire is igényes önmagára nem vesz fel bárkit.
2019. júl. 11. 19:41
 7/38 anonim ***** válasza:
47%
Az irodai munka nem egyenlő a titkárnősvel (amit szerintem foglalmad sincs, hogy mot csinal)
2019. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
34%
Az irodai munka nem azonos a titkárnővel.
2019. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Természetesen nem egyenlő, de mivel titkárt/titkárnőt keres a cég, ezért is erre fektettem a hangsúlyt.
2019. júl. 11. 19:46
 10/38 A kérdező kommentje:
Szóval, h ne legyen félre értés nem az irodai munkaval van gond, de azért ne hasonlítsuk már össze egy titkárnőt egy könyvelővel, mert annak tudatában, h a titkárnői állást el tud mindenki vegezni akinek az iq szintja meghaladja a 80-at, a fizetési elvárások elég nagyok.
2019. júl. 11. 19:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!