Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A felmomdási időt hogy nem...

Szabó Patrik Károly kérdése:

A felmomdási időt hogy nem kötelező le tölteni?

Figyelt kérdés

Van egy munkám, de találtam egy másikat, így szeretnék fel mondani, ezt hogy tudom úgy intézni hogy ne keljen felmondási időt le töltenem?

Néztem az interneten de nem találtam semmi konkrétat.



2019. júl. 12. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudsz egyezni a főnököddel és elenged hamarabb.
2019. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van. Sok lehetőséged nincs. Meg kell egyezni.
2019. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Attól függ, hogy mi van a szerződésedben.


HA megteheted, akkor egyszerűen ne menj be. 2 nap és küldik a kilépő papírokat.

2019. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"HA megteheted, akkor egyszerűen ne menj be. 2 nap és küldik a kilépő papírokat."


Meg a fizetési meghagyást. Ha nem töltöd le a felmondási időt, a munkáltató jogosult kártérítésre. Azért ezzel ésszel.

2019. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van. A szerződésben meg nem szokott benne lenni részletekig minden, ahogy a felmondási idő sem és ebben a helyzetben a munka törvénykönyve lesz irányadó ami meg kimondja hogy ha a munkáltató akar, akkor él a 30 napos felmondási idővel...
2019. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Problémamentesen kizárólag úgy, hogy megegyezel a munkáltatóval erről.
2019. júl. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!