Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire gyakori manapság,...

Mennyire gyakori manapság, hogy felmondási szándék esetén fizetésemeléssel próbálnak visszatartani?

Figyelt kérdés

Kértem emelést, kinevettek...

Felmondanék, most meg egyből megkínálnának egy kisebbfajta emeléssel...

Ennyire lehet szánalmas egy cég?


2019. júl. 14. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Ha tetszik elfogadod és maradsz ha nem akkor meg lelépsz mi ilyen bonyolult ebben?


Nyilván ha megakarnak tartani és látják, hogy elmennél akkor adhatnak valamennyi emelést, ez bevett szokás.

2019. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem értetted a lényeget...
2019. júl. 14. 15:03
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

"Ennyire lehet szánalmas egy cég?"


Ez miért szánalmas? Piaci alapon működik a cég. Bár nem értem, ennyi eszed van akkor miért akarnak téged megtartani...

2019. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Miért lenne szánalmas? Lépj ki ha nem tetszik. Ahelyett hogy örülnél. Hacsak nincs valami különleges végzettséged, vagy nem vagy jó szakmunkás, akkor nem hinném hogy kapkodni fognak utánad.
2019. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Kb 23,5% az esélye
2019. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Ez így szokás, ahogy leírtad.


Ha kérsz emelést, akkor elhajtanak, de ha felmondásra kerül sor, akkor már megtoldanák a fizetésedet.

2019. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Èn is így jártam, kis cègnèl, azóta sem tudtak pótolni. Ez van, az üzlet egy sakkjátszma, nem neheztelek èrte, mindenki a maga èrdekèt nèzi. Most a másik fèl húzta a rövidebbet.
2019. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Szhard le azt menjn máshuva.
2019. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Amíg csinálod kevesebbért, minek emelnének?


Embert pótolni viszont nagy költség, jobban megéri nekik inkább fizut emelni. Kérdés, akar-e az ember ilyen cégnél dolgozni.

2019. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Ma senki nem pótolhatatlan, vagyis nagyon ritka esetek egyike. A fluktuàció mindenhol nagy, az emberek jönnek és mennek, senkiért nem harcolnak két kézzel mert úgyis találnak a helyére mást. Szóval én a helyedben örülnék, hogy pótolhatatlannak tartanak.
2019. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!