Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Titeket milyen indokokkal...

Girlll3 kérdése:

Titeket milyen indokokkal bocsátottak már el és mennyi idő után?

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hpnap utan, melle kakiltam
2019. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

1,5 het


Az indok az volt, hogy -állitólag- ráhajtottam, egy női kollegámra, aminek 2 szemtanúja is volt


Fun fact; ugyan ferfi vagyok, a kollega pedig nő volt; de meleg vagyok; ezt közöltem is; ennek ellenere is kirúgtak


Nem akartam botrányt csinálni belőle, mert amúgy sem annyira tetszett a munka, de lehet, hogy kesőbb elmeselem egy újságnak, mivel ennyi extrem eset, hogy meleg ferfikent rugtak ki azzal az indokkal, hogy ráhajottam egy női kollegnkra

2019. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 év, felakartam mondani, de nem engedtek el, ezért egyszerűen otthon maradtam.
2019. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Videoton EAS Kft.:

86 nap után. A próbaidő lejárta előtti utolsó munkanapon közölték, hogy nem hosszabbítják meg a szerződésemet. Állítólag azért, mert lassan dolgoztam. Azonban a fáma szerint az ukrán munkavállalók megjelenése miatt nem kellettem és tudomásom szerint másokat is kirúgtak miattuk (cikk is volt róla az Átlátszón). Továbbá állítólag forgatják a pályakezdő embereket, akiknek 3 hónap előtti utolsó munkanap felmondanak, mert ők jó olcsók.

2019. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

- 3 hónap után, próbaidő leteltével: "rosszul adtam ki az árut, elszámoltam" - jogos volt

- 8 év után: "sokat hiányoztam": részben jogos volt, de a stressz miatt amúgy is elegem volt.

- 3 nap (!!) után: "2 nap betanulási idő alatt még nem sikerült önállóan boldogulnom" - nem tartottam jogosnak, a két nap arra sem volt elég, hogy minden munkafolyamatot leírjak..

- 2 hónap után: "kevés a bevétel ahhoz, hogy háttérmunkára alkalmazzanak" - nem tartom jogosnak, ezt akkor is tudhatták, amikor felvettek, amúgy is minimálbérért...

2019. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!