Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Túl nagyok az igényeim,...

Túl nagyok az igényeim, vsalódott vagyok?

Figyelt kérdés

Első évet végeztem az egyetemen és próbáltam pénzügyi területre top cégekhez beadni a cv-t nyárra gyakornoki állásra de visszautasítottak,mert inkább a 2.,3.éveseket veszik fel.

Találtam diákmunkát egy cégnél nyárra,de csak adminisztrációs, nyomtatgatás stb.

Nagyon csalódott vagyok hogy ilyen szart kell csinálnom ezer valamennyi forintos órabérért....

Nagyok az igényeim hogy első év után elvárom hogy pénzügyi gyakornok legyen egy menő cégnél? Nem hiszem...

Első év után nektek is csak ilyen szar meló jutott? Nyugtassatok meg...

20L



2019. júl. 16. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túl nagyok az igényeid. A cégek (főleg a menők) azért fizetnek, ha valaki hasznos munkát végez. Egy első éves több energiát vesz el (foglalkozni vele, tanítgatni, szedegetni utána a tojáshéjat, ami a se g géről hullik), mint amennyi hasznot hoz. Pénzügyesként ennyit igazán átláthatnál.
2019. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Úgy tűnik, igen, nagyok az igényeid. Nem véletlenül szoktak egyetemisták McDonald's-ban dolgozni.
2019. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Igen, túl nagyok az igényeid.

Nem top céghez sem keresnek első évest gyakornoknak. Miért lenne ez jó a cégnek?

Örülj neki, hogy van nyári munkád és keresel egy kis pénzt.

Nálunk kötelező gyakorlat volt. Ingyen!! Inkább csináltam volna diákmunkát pénzért.

2019. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nagyok az elvárásaid.
2019. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az egy teljesen jó gondolat, hogy megpróbálsz már most olyan munkát keresni, ami a szakmádba vág, az viszont nem kicsit nagyképűség, hogy elszarozod a munkát. Az első évben gyakorlatilag alig tanul használhatót az ember, max 2 hónapra meg a kutyának sincs kedve egy pályakezdőbe energiát beletenni, főleg nyáron. Diákként meg örüljél inkább, hogy egyszerű melód van jó pénzért. Ha meg nem akarsz dolgozni, akkor hagyd ott.
2019. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazság szerint azért is akartam már mot dolgozni hogy legyen mivel bővíteni a cv-t.

Nem tudom hogy ezt az egyezerű nyári melót majd beírhatom a cv-be és figyelembe veszik majd a jövőben,ha egy konolyabb helyet pályázok meg 2-3.Évesként?

2019. júl. 16. 09:43
 7/14 A kérdező kommentje:

Maga a cég nem rossz,ahol van a diákmelóm,ismert és elég jó.

Cak hág a pozíció diákmeló..

2019. júl. 16. 09:45
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen, a te igényeid nagyok.

Nálunk, erre vidéken napszámos munka van, lehet kapálni, gyümölcsöt szedni 1000 Ft-os órabér alatt! :)

2019. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Tulzoak az igenyeid
2019. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A te korodban én még árufeltöltő is voltam egy áruházban. Meg belépőjegyszedő, újságot is árultam stb. stb. stb. Nagyon örültem volna egy ilyen nyomtatgatós munkának, amit te most utálsz.
2019. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!