Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az élet valójában a komfortzón...

Az élet valójában a komfortzónán kívűl kezdődik, akkor sokan miért nem lépnek ki ebből?

Figyelt kérdés
Ha meg se próbálja, honnan tudja hogy nem sikerülne?

2019. júl. 18. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiállítja, hogy a komfortzónán kívűl kezdődik??? Van aki azon belül éli sz életét. És akkor mi van???
2019. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az élet kezdődik a komfortzónán kívűl, hanem a fejlődés.
2019. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokan azt sem tudják, hogy mit jelent a komfortzóna, sőt lehet, hogy egész életükben észre sem veszik, fel sem merül bennük, hogy kilépjenek belőle.
2019. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem attól kérdezed meg, akire vonatkozik?

Mit tudjam én, miért nem lép ki belőle!

2019. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ezt mindig is hülyeségnek tartottam, a zónán belül miért ne lehetne fejlődni??
2019. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert félnek, mert a biztos rossz is jobb opció számukra a bizonytalannál, mert szoronganak az újtól, az ismeretlentől, a változástól, mert kiszámíthatóságra, bizonságra, stabilitásra vágynak. Legalábbis a barátaim, ismerőseim, akiket kérdeztem erről mind ezeket mondták.

Nem mindenkinek való a komfortzóna feszegetése, én abszolút az ellentétjük vagyok, nem érdekel a stabilitás, igénylem az állandó változást, állandóan feszegetem a határaimat, de meg tudom érteni, hogy valaki nem ilyen.

2019. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a baj abban ha valaki kiszámítható életre vágyik??? Jól menő vállalkozás, havi 4-6 óramunka, sok pénz. Nem értem miért kéne kilépni a komfortzónából.

Aki akarja, hát tegye, ha neki ez jelenti a boldogságot ám legyen. De hogy ha ezt más nem teszi meg arra sem lehet mit mondani, nem????

2019. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* napi 4-6 óra munka
2019. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!