Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizetési igényt érdemes...

Fizetési igényt érdemes megadni az önéletrajzba?

Figyelt kérdés
Bizonytalan vagyok, mert lehet túl sokat adnék meg, és eleve az interjúig sem jutnék el.

2019. júl. 18. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha kérik! És inkább keveset írj!
2019. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem szoktam
2019. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez a fizetési igény tipikus szívatás, nem lehet rá jól válaszolni. Ha sokat mondasz, nem hívnak, ha meg keveset, akkor még kevesebbet ajánlanak.
2019. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Azért ez nem olyan bonyolult. Maximum pályakezdők szoktak kicsit gondolkodni.


Annyit írj amit minimum szeretnél kapni és reális. Bár ha nem kérik akkor önéletrajzba nem kell írni, majd úgyis kérdezik interjún személyesen.


Ha úgy gondolod, hogy mondjuk bruttó 500 ezer reális elvárás és szeretnél ennyit kapni akkor kérj mindenhol annyit. Lehet, hogy van ahol nem adják meg de aztán találsz olyat ahol megkapod.

2019. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Én nem írtam bele, mert pozíciótól is függ. De általában van egy összeg, ami alatt el sem gondolkozom. Efölött szoktam egy sávot mondani. Ha ezt sokallják, akkor megmondom, mennyi a lélektani határ. Ha azt is sokallják, jobb ha elköszönünk.


Nincs ezzel baj szerintem.

2019. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Amikor kérik én többet szoktam megadni, mint amennyiért már váltanék. Pályakezdőként nekem is fejfájást okozott, mert amìg nincs munkám nyilván szìvesebben hallok 10 ajánlatot kicsit kevesebb bérért, mint egyet sem, mert tùl pofátlan voltam.
2019. júl. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem sávot nem érdemes, mert akkor úgyis az alsó határt kapom meg. Persze, ha az alsó valójában a felső, akkor rendben van. :)

Írd oda, hogy alkuképes és írj egy magasabbat. Hiszen attól is függ, hogy van-e bérenkívüli juttatás, mert akkor lehet, hogy kevesebbel is beérem.

2019. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokszor rengeteg időt lehet vele megsporolni. Minek olyan interjukra járni ahol esélytelen hogy elfogad az állást?
2019. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!