Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szegeden vagy akár más vidéki...

Szegeden vagy akár más vidéki városban mi az átlagos bruttó bér amit egy Junior (1 év tapasztalat) fejlesztő kaphat (legyen az Java, C/C++, web stb)? Egy reális összeg érdekel. Te mennyit keresel itt juniorként?

Figyelt kérdés

Sokat hallani, hogy itt ott mennyit keresnek. Ahol én vagyok ott 285 bruttót (~190 nettó) kapok BSc vel. Ezelőtt 1 évvel a 0 tapasztalatommal 120 nettóért, bérminimumért akartak felvenni máshol, igaz ott megjegyezték hogy ez persze újra lenne tárgyalva a próbaidő leteltével. Olyanról is tudok aki 240 nettót kap pedig elég gyengeképességű.


Szóval nem egyszerű belőni azt az összeget amit reálisan kérhetek például emelési céllal. Szerintem egy jó alap pl egy ilyen átlag ismerete lenne. Persze tudom, hogy negócionáló képességtől is függ a fizu stb, de ami engem érdekel az az összeg, amit REÁLIS is elkérni, elvárható fizetés ilyen szektorban, ilyen régióban, tehát amit máshol megkapnék egy átlagos cégnél is különösebb gond nélkül Szegeden pl.



2019. júl. 21. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Hays salary guidet nézd meg, az egész pontos. Sőt, szerintem még kicsit talán kevés is van benne.

Ez mondjuk pesti bérekre igaz, vidéken annak 60-80%-a lehet reálisan elvárható.

2019. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!