Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hisztek az online networker...

Ti hisztek az online networker munkában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Az elmúlt kb egy èvben kb ha 20 ilyen online networker nem írt rám instagrammon ,akkor egy sem. Legtöbb azzal a dumával ,hogy tudom e hogyan kell otthonról pènzt keresni ,vágyom e egy szabad èletre ,ès egy remek közössègre bla bla ..akkor nèzzem meg az általa küldött videót ,vagy ha èppen nem videót küldött akkor azzal köszönt el ,hogy írjak neki bátran. Nos èn akárhány ilyen videót megnèztem nekem mindnek beetetès ès kamu szaga volt , ezèrt èn vagy vissza se írok már az ilyeneknek vagy kerec perec megírom nekik ,hogy èn ebben nem hiszek , èn nem dobom ki bizonytalan 'üzletekre " a megkeresett pènzemet.. Ti mit gondoltok erről ? Èn vagyok túl bizalmatlan? Vagy pedig ezek tènyleg egytől egyig kamu melok/üzetek ,ès csak embereket etetnek be ? Ha van itt valaki esetleg ,aki online networker ,az ne haragudjon nem akartam megbántani :)

De nagyon kiváncsi vagyok ki hogyan látja ezt ,milyen tapasztalatai vannak e tèren :)

Köszönöm ,ha elolvastad ès ha válaszolsz! ;)



2019. júl. 21. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Itt a munka pontosan ez, kicsalni belőled a pènzt. Ha fizetsz, megszerzed a jogot, hogy másra tukmáld ugyan ezt, kicsalj belőle valamennyit. Valódi èrtèk nincs, max valami kamu termèk, hogy ne legyen bűncselekmèny. Baromi nagy szabadság, mondhatom...
2019. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ja, ès ha valós lenne, akkor nem hinni kellene benne...
2019. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Kamu, mint minden MLM. De van itt egy-két MLM-pápa, aki mindjárt megjelenik, és promótálja az "üzleti modelljét". Ami szert ad el ostobáknak. Ebben van pénz.
2019. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,hogy írtatok ! :) Áldom az urat ès az eszem,hogy nem dőltem be egyiknek se! Pedig egy - kettő nagyon meggyőző tudott lenni.. :) :( 😯
2019. júl. 21. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Ne is mondd van egy ismerosom, aki foreverozik. Na hat mindennap latok valami posztot pl tegnap: koszonom, hogy itt lehettem veletek a szinpadon es koszonom a felso vezetoimnek xy-nak, hogy megmutattak az utam es tamogatnak. Videkrol felutaznak Pestre daridozni kozben kivancsi lennek en, mennyit keresnek ezzel mivel nem hiszem, hogy mindenki forever termeket vasarol. En a munkas csoportban alapbol kiikszelem az olyan hirdeteseket, hogy napi 2 ora munkaval kereshetdz x osszeget ill, hogy Miskolcon nyilo irodankba keresunk nyiregyhazi kozponttal 8 oraba ertekesitot (hivogatni embereket) meg olyanok, hogy parfumot kell eladni telefonon..

🤔

2019. júl. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Egyetértek mindenkivel. Nem egyszer jártam így, hogy random emberek megkerestek Facebook-on, hogy szimpatikus vagyok meg minden, de amikor beolvastam nekik, hogy nem egyszer vágtak át ilyennel, akkor "jaj, mi nem olyanok vagyunk, meg megváltoztatta az életemet meg minden"

Úgyhogy ne dőljetek be ilyeneknek.

2021. okt. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem
2022. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!