Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Konzolvilágnál szeretnék...

Konzolvilágnál szeretnék dolgozni mint webáruház adminisztrátor. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, több, mint két éve játszok konzolon (PS4) néha PC-n is és imádom. Már régebben is gondolkodtam, hogy jó lenne egy ilyen boltban dolgozni viszont úgy voltam vele, hogy kevés vagyok hozzá. Ki szeretném próbálni, utálom a jelenlegi munkahelyemet és nem is szeretem csinálni. A kérdéseim még, hogy kinek mi a tapasztalata, mint dolgozó a KV-nál? Fizetés, társaság.. Gondolom a munkaidő napi 8 óra viszont mettől meddig? Hétvégén is be kell menni esetleg túlóra is van? Minden érdekelne.

21/L



2019. júl. 21. 15:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ismerosom volt ott allasinterjun. Videki varosban. Kb 8-9 ora munka van, hetvegen is kell dolgozni de azt hiszem csak felvaltva.

A fizetes berminimum bejelentve, a tobbit feketen kapod meg keszpenzben durvan netto 180e forint, de ez ugye videk. Tarsasag meg valoszinuleg kocka... de nyilvan letezik tobb tipusu ember is, de kb tenyleg a kocka/nerd kategorianak is kell lenned meg belelatni dolgokba, hogy felvegyenek. Ismerosomet sajnos nem vettek fel, banja is. Amikor ujra meghirdettek az allast mar le sem xartak.

2019. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ugye elvárásnak azt írják, hogy: játssz, játssz, játssz!

Esetleg valami hivatalos papírt kérnek? (Érettségim sajnos nincs)

2019. júl. 23. 12:04
 3/36 anonim ***** válasza:
57%

Önéletrajzot biztosan fognak kérni.


Hogyhogy nincs érettségid? Lehet ez lesz a probléma :/

2019. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Matekból nem sikerült viszont szeretném megcsinálni.

Csak érdekelne, hogy ez akadály-e.

2019. júl. 23. 23:04
 5/36 anonim válasza:
84%
Szerintem előbb érettségizz le. Mert ha így beyolozod tuti rákérdeznek, hogy a cvdben hogy-hogy nincs érettségid és ez elmondod nekik nem sok esélyed lesz. Mondjuk ha érettségi helyett van egy kereskedelmi szakmád nem lesz gond.
2019. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Végülis a szakma megvan bár hámas lett azt hiszem, de na.
2019. júl. 30. 16:38
 7/36 anonim ***** válasza:
80%

Kasszánál majd kellhet az az alap matek. Meg a nerdeknek elvárás lehet, hogy érdeklődjenek a kvantummechanika iránt :)


Hát próbáld meg, de érettségi nélkül ma már nagyon nehéz boldogulni.

2019. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
74%
Érettségi nélkül virágkötőnek meg piaci kofának lehet elmenni.
2019. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Viszont nem ez volt a kérdésem.
2019. aug. 1. 21:18
 10/36 anonim ***** válasza:
88%
szerintem nem fogja adni a nevét a konzolvilág ahhoz hogy egy 21 éves aluliskolázott embert alkalmazzon
2019. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!