Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek az hó eolog ha...

Szerintetek az hó eolog ha egy 17 éves gyerek besegít a családi válallkozàsba?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Igen
2019. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó dolog bocsi a helyesírási hibákért:)
2019. júl. 22. 22:43
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Először valamiert azt olvastam, hogy ,,ellóg''; Az talán nem lenne jó; De ha nyár van es amúgy is otthon van, mindenkeppen segítsen be, persze meg kell jutalmazni; Igy mindig szeretne fog dolgozni) Legalábbis nekem 16 evesen fizettek a diákmunkáert, es akkor a kis penz is nagyon jól jött, azóta se tudok úgy meglenni, hogy nem dolgozok semmit, csak pihenek xD
2019. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy azt hallottam aki gyerek korában dolgozik az majd szorgalmasabb lesz ez igaz?
2019. júl. 22. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát a szülőknek biztos jó, mert így ingyen vagy zsebpénzért cserébe kapnak olyan munkaerőt, amit diákszövetkezeten keresztül 1000 ft/óra alatt ma már nem tudnának találni, de más kontextusban nem igazán tudom értelmezni azt, hogy jó-e vagy sem. Ha azért segít be, mert a vállalkozásban dolgozó szülők napi 16 órát dolgoznak a cégben és csak így tudnak eggyütt lenni valamennyit akkor annyira azért nem jó.
2019. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én 17évesen kezdtem el apámmal a vállalkozást, és mit ne mondjak, megérte. Évi 25-30millió jön.
2019. júl. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem azért van használható 16év szakmai tapasztalatom a szakmámban, mert befogtak otthon dolgozni.

Nem keveset számít a munkaerőpiacon, hogy fiatal vagyok, bírom a strapát, és nem vagyok kezdő sem.


Először persze, nem értékeltem annyira, hogy amíg más strandra ment anyuci pénzén hétköznap is, addig én dolgoztam, ugyanakkor az első fizupapírt megkaptam, és már azt csináltam amit én akartam, valahogy nem zavart

2019. júl. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jó dolog, mert ösztönösen is látja a vállalkozás működését, beleszokik a munka világába és olyan tudásra tesz szert, amit másnak esetleg könyvből kell megtanulnia.
2019. júl. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Irigylésre méltó,mindig erre vágytam volna,hogy fiatalon besegíteni aztán átvenni egy céget.

Nem kellett volna interjúznom meg talpalnom,hanem eleve így neveltek volna fel.

Hatalmas előny,akkora fegyver,amíg mások pályázgatnak te meg már számlázod a nem tudom hány milliót és élsz.

2019. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!