Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 évesen lehetek modell fiúként?

16 évesen lehetek modell fiúként?

Figyelt kérdés

Pár ismerősöm mondta, hogy simán elmehetnék egy termék modellnek, és eléggé szeretek fotózkodni (engem fotóznak). Nem vagyok túl magas, 173-174 cm vagyok és 57 kiló. Nem mondanám magamat izmosnak, inkább szálkás, vagy olyan ,,átlagos”.

Tudom, hogy páran írják majd, hogy nem itt kéne kérdeznem, de kiváncsi vagyok, hogy hol érdemes próbálkoznom. Más kérdéseknél a VM-et ajánlották, és mondták, hogy ha vidéki vagy, akkor bukta az egész. Termék modell is szívesen lennék, de nem tudom, hogy oda mit kell tennem, hogy bekerüljek. Ruha témánál gondolkodtam, de gondolom oda se egyszerű bejutni. Köszönöm a válaszokat!


2019. júl. 23. 02:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismeretség kell hozzá.
2019. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok VV szereplő így kezdte, aztán jöttek a nudis felvételek, majd a kócsógólos videók pl. Soma + Laci és Pumped megpumpálta


A VV alatt persze törölték mindig a múltjukra utaló hozzászólásokat, linkeket, stb.

2019. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A VM nagyon jo ugynokseg, de sajnos a magassagod a noi hatar aljat surolja.
2019. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!