Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti szeretitek a munkátokat?

Ti szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés
Mióta dolgoztok és jól megtudtok belöle élni?

2019. júl. 23. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, de a fizetésemből meg tudok élni.
2019. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, megélek belőle, de lehetne több is... azért ahhoz, hogy ne okozzon fejfájást egy nagyobb kiadás, jó lenne havi 50 plusz.
2019. júl. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem és mivel mindig van plusz kiadás, nehezen élek meg belőle.
2019. júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Összvissz 10 éve dolgozom, itt 1 éve, utálom a munkám mert fene stresszes és tönkreteszi az életem, a fizumból meg tudok élni, de örömöm elég kevés van hétfőtől péntekig,...
2019. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Ezen a területen olyan 5 éve dolgozom, de a mostani munkahelyemen csak 2 hónapja kezdtem. Nagyon kényelmesen élek, elég sokat félre tudok tenni.
2019. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A munkámat szeretem, a munkahelyem már kevésbé. Jòl fizet, ezért félek váltani.
2019. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pupusz ***** válasza:
Vállalkozó vagyok 20 éve. Szeretem, bár vannak benne időnként "nem szeretem dolgok" de alapvetően laza, kötetlen, magam osztom be, hogy mikor mit csináljak, vagy mit nem. Sok mindent le tudok passzolni az alkalmazottaknak, ez jó, nem nekem kell megcsinálni. Elég sok a szabadidőm. Nem mellékesen nagyon jól megélek belőle. Nem csinálnék mást, nem lennék sehol alkalmazott, semennyiért sem.
2019. júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!