Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra jó ha így megyek?

Állásinterjúra jó ha így megyek?

Figyelt kérdés
Nincsenek elegáns ruháim, se magassarkúm. Egy fekete farmerszoknyában mennék egy sima fehér blúzzal és utcai cipővel, amúgy ügyfélszolgálati meló lenne.

2019. júl. 23. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Farmert, farmerszoknyat nem illo allasinterjura felvenni.
2019. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
#1-essel ellentétes véleményen vagyok, minden interjúra fekete vagy sötétkék farmernadrágban mentem és begyűjtöttem 5 állásajánlatot 3 hónap alatt, szóval nem hiszem, hogy a farmer kizáró tényező lenne.
2019. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem írtam hogy kizáró tényező, csak azt hogy nem illő. Y színházba is beengednek, meg esküvőre is, ha farmerben vagy, de ettől még nem illő
2019. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem meg ma már nincs ennyire kőbe vésve, hogy mit illik és mit nem illik. Van, aki tetoválással a vállán/vádliján megy interjúra, tekintve hogy nem nagyon tudja eltakarni.
2019. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Egy normális farmer + ing kombó a legtöbb helyen rendben van.


Ügyfélszolgálati melóra biztos nem öltöznék ki, nem menedzsernek jelentkeztél :D.

2019. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl a kiskösztüm is felejtős. Szerintem egy sötét farmer, egy irodában is elfogadható blúz tökéletes. Én abban megyek interjúra, amiben dolgozni is járnék. Ha tipik kiöltözős hely, akkor persze megadnám a módját, de sokat lazultak ezek a dolgok.
2019. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Ugyfelszolgalatra pont jo
2019. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem jól fog sikerülni. Nekem is mondták amúgy páran hogy inkább normális szoknyát vegyek fel, de most ezért nem fogok venni egyet, inkább megyek ilyenbe, mellesleg lesz vagy 40 fok, szerintem csak feszengnék kiöltözve.
2019. júl. 23. 16:22
 9/9 anonim válasza:
Szerintem jó. Én mindig fekete farmerba megyek.
2019. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!