Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintem nem ide tartozik de...

Szerintem nem ide tartozik de nem tudom hova írhatnám, milyen munkák vannak amik kisgyerekekkel foglalkoznak? A tanáron és az óvóbácsin kívűl? 19 éves fiú vagyok és szeretem a gyerekeket ezért szeretnék ilyen munkahelyen dolgozni.

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek focicsapat edző, gyermekorvos, logopédus...
2019. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyermek gondozó
2019. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,hát orvos és gondozó nem lehetnék mivel nem vagyok túl okos :D de köszi
2019. júl. 28. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert szerinted egy ovó bácsinak kevesebbet kell tanulni mint egy gondozónak? Hát nagyon nem. Akik emberekkel/gyerekekkel foglalkoznak azoknak mind sokat kell tanulni. Ha valami érdekel azt meg fogod tudni tanulni. Attól még nem vagy buta mert nem értessz ahhoz amihez pl én. Tuti van olyan amihez én nem értek te pedig igen és ettől még nem érzem magam kevésbé okosnak. Te se érezd.
2019. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem,tudom hogy az óvobácsinak is sokat kell tanulni ha jól tudom tanárképzőbe kell járni ahhoz de nem biztos, de köszi a választ
2019. júl. 28. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
Eleg fura hogy fiu létedre gyerekekkel akarsz foglalkozni remélem nem vagy pedofil
2019. júl. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Attól hogy egy fiú szereti a gyerekeket nem biztos hogy pedo.
2019. júl. 30. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!