Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Rendelt már valaki Alibabáról...

TSkull kérdése:

Rendelt már valaki Alibabáról nagy tételben?

Figyelt kérdés
Világmárkákat találtam Alibabán egy bizonyos termékből (fehérje por, Optimum Nutrition), és persze olyan áron, hogy túl szép, hogy igaz legyen. Persze én is, mint sokan mások, kereskedni szeretnék vele, de nem bízok bennük. Még ha meg is jönne a termék, félek, hogy hamisítvány. Persze lehet európai beszállítókat keresni, de semmi garancia, hogy nem húznak csőbe, vagy, hogy ők is nem Kínából rendelik a cuccost.

2019. júl. 31. 22:08
 1/3 anonim válasza:
87%
Fizetheted a vámköltséget és máris nem nyertél semmit.
2019. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Európából rendelve nincs vámköltség.
2019. aug. 1. 07:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég rizikósnak hangzik. És hiába rendelsz mintát kis mennyiségben, amit bevizsgáltathatsz, később nagy tételben nem biztos, hogy ugyanazt kapod.

Sok alapanyag (fehérje, kreatin, stb.) jön onnan úgy tudom, amit itt a gyártók már csak kiporcióznak és feljavítják íz- és állag javító anyagokkal, de nekik biztosan szorosabb a kapcsolatuk a kínaiakkal. Neked viszont egy nagy tételről, ha kiderülne gyenge minőség, akkor az lehet rosszabbul érint, mert nem tudni, hogyan kezelné a kínai cég, lehet lexarná. De visszaküldeni is rengetegbe kerülne, mivel csak idefelé olcsó a szállítás.

2019. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!