Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Komolytalan ha üzleti megbeszé...

Komolytalan ha üzleti megbeszélésre Mol Limóval érkezünk?

Figyelt kérdés
2019. aug. 1. 12:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
20%
Szerintem igen, ez olyan mintha BKV-val mennél oda. Bérelj ki egy rendes kocsit, nem olyan drágák, ráadásul tiéd egész nap.
2019. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudok ezres Suzukit napi 3000-ért. Az is jó?
2019. aug. 1. 12:19
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem jó eséllyel nem is látja, mivel érkezel.


És inkább gyalog, mint egy szakadt szuzukival.

2019. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nektek semmi se jó.
2019. aug. 1. 12:30
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Tökmindegy
2019. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Nézőpont kérdése. Akár a köültséghatékonyság jele is lehet, hogy nem tartotok fent autót, ha nem lenne kihasználva. Esetleg a megbeszélésen meg is lehet említeni, bár ez cégfüggő, és partnerfüggő, hogy kinél milyen reakciót vált ki.
2019. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Én ismerek sikeres cégvezetőt, aki mindenhova biciklivel jár. Nincs is autója. Az üzleti siker nem ezen múlik.
2019. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Hát voltam pár helyen, ahol a kocsiig kísértek, mert a pofavizit az pofavizit. Ha sok pénzt akarsz, villants is valamit, különben a csóró kategóriába kerülsz.
2019. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
menj taxival
2019. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jeff Bezosról azt tarja a legenda, hogy egy használt Hondával járt pedig már milliárdos volt.

Bill Gates-ről azt monda Charles Simonyi, hogy az első irodájukat lomtalanításból rendezték be. A microsoftnál.


Jeff Bezosnak egyébként hatalmas autógyűjteménye van, és iszonyatos luxusban él, a branding része, hogy csak arra költ amire a vevőnek szüksége van, és egyébként Bill Gates-nek már az egyetemről kikerülve Porsche 911-ese volt.


Ha úgy gondolod, hogy hitelesen tudod képviselni ezt a csodabogár brand-et, akkor odaállíthatsz az ezres swift-el.

Persze az Amerika, ez meg Magyarország. Az entrepreneur kuluszt nem tudom mennyire értik meg értékelik nálunk. A németek nem értik. Nem is vitték semmire a tech szisztémában.

2019. aug. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!