Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Olyan internetes munkalehetőséget keresek, amiben fordítani kell. Melyik lenne nekem a legmegfelelőbb?

Egy olyan oldal kéne nekem, amelyen középfokú angol nyelvvizsgával gyakorlatilag simán el lehet helyezkedni, lehetőleg oldalanként fizet és magyar.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fordítás, angol, munka, online, internet, állás

aug. 11. 16:59  Privát üzenet  

A válaszok
max a mesébe van ilyen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 11. 17:01 Privát üzenet
Álmodban. Egyébként középfokúval nehezen lehetsz fordító. Nekem is az van, lefordítom az ismerősöknek, ha kell valami, de egy üzleti szöveget vagy bármi fontosat nem fogsz tudni. Nem csak úgy nagyjából kell.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 11. 18:13 Privát üzenet

Középfokú nyelvvizsgával fordító? Mit szeretnél fordítani: lángost a lángossütőben? Esetleg palacsintát? Szerinted miért vannak (szak)fordító képzések? Milyen nyelvből van középfokú vizsgád? Küldök neked pár mondatot, ha lefordítod gratulálok!

Fontos és jó dolog az önbizalom, de a túlzott már nem.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 11. 18:19 Privát üzenet
Középfokúval? Sima felsőfokúval sem adnak munkát. Ez egy szakma, ami diplomához, végzettséghez kötött. Egészségügyi szakközéppel akarsz operálni?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 11. 22:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen vállalkozási forma lenne a legmegfelelőbb?
Melyik pólómárka a legmegfelelőbb pólónyomtatáshoz átlagban, ha ár, minőség tekintetében "vizsgáljuk" őket? Melyik a legjobb szerintetek? (Gildan, Adler, Stedman, Sol's, Fruit of the loom, stb)
Milyen szak lenne a legmegfelelőbb ebben az esetben?
Melyik lesz a nekem legmegfelelőbb vállalkozási forma?
A faluban, ahol élsz, milyen vállalkozások biztosítanak munkalehetőséget az ott élőknek?
Milyen vállalkozást indithat és melyik lehet a legmegfelelőbb egy fémesztergályos/lakatos munkavállalónak, ahol csak a tulajdonos dolgozna?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!