Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Olyan internetes munkalehetősé...

Olyan internetes munkalehetőséget keresek, amiben fordítani kell. Melyik lenne nekem a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
Egy olyan oldal kéne nekem, amelyen középfokú angol nyelvvizsgával gyakorlatilag simán el lehet helyezkedni, lehetőleg oldalanként fizet és magyar.

2019. aug. 11. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
max a mesébe van ilyen.
2019. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Álmodban. Egyébként középfokúval nehezen lehetsz fordító. Nekem is az van, lefordítom az ismerősöknek, ha kell valami, de egy üzleti szöveget vagy bármi fontosat nem fogsz tudni. Nem csak úgy nagyjából kell.
2019. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Középfokú nyelvvizsgával fordító? Mit szeretnél fordítani: lángost a lángossütőben? Esetleg palacsintát? Szerinted miért vannak (szak)fordító képzések? Milyen nyelvből van középfokú vizsgád? Küldök neked pár mondatot, ha lefordítod gratulálok!

Fontos és jó dolog az önbizalom, de a túlzott már nem.

2019. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Középfokúval? Sima felsőfokúval sem adnak munkát. Ez egy szakma, ami diplomához, végzettséghez kötött. Egészségügyi szakközéppel akarsz operálni?
2019. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!