Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Új TEÁOR felvétele után mi a...

Új TEÁOR felvétele után mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy már meglévő főtevéknyeség mellé (nem engedély köteles) egy hete felvettem egy újat, ami már engedély köteles. Ehhez minden benyújtandó papírom a rendelkezésre áll, de egyelőre nem kaptam semmilyen visszajelzést. Mennyi időn belül kell, hogy kapjak valamit, amin elindulhatok majd?



2019. aug. 12. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Most a nyári szabadságolások miatt lassabban őrölnek a hivatal malmai. Általában 30 napon belül szokták, de nekem most van olyan újonnan indított vállalkozásom, ami már 45 napja megy és még semmi hír az ellenőrzésről.


Ne aggódj, ha rendelkezésedre áll a megfelelő engedély, végzettség, akkor majd csak be kell adnod a felhívásukra és kész is.

2019. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a választ. :)
2019. aug. 13. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!