Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Új TEÁOR felvétele után mi a teendő?

Sziasztok!

Egy már meglévő főtevéknyeség mellé (nem engedély köteles) egy hete felvettem egy újat, ami már engedély köteles. Ehhez minden benyújtandó papírom a rendelkezésre áll, de egyelőre nem kaptam semmilyen visszajelzést. Mennyi időn belül kell, hogy kapjak valamit, amin elindulhatok majd?

Keress kérdéseket hasonló témában: TEÁOR

aug. 12. 10:35  Privát üzenet  

A válasz

Most a nyári szabadságolások miatt lassabban őrölnek a hivatal malmai. Általában 30 napon belül szokták, de nekem most van olyan újonnan indított vállalkozásom, ami már 45 napja megy és még semmi hír az ellenőrzésről.

Ne aggódj, ha rendelkezésedre áll a megfelelő engedély, végzettség, akkor majd csak be kell adnod a felhívásukra és kész is.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 12. 10:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm a választ. :)

# 2/2Időpont aug. 13. 10:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Webáruház nyitásához szükséges dolgok?
Mi a megfelelő TEÁOR kód?
Milyen feltételekkel árulhatok szépségápolási termékeket fodrász szalonomban?
960401 es teáor nem ántsz bejelentés és müködési engedély köteles?
Házhoz járós masszőr teáor?
Varrott táskák, dekorációk, plüssök készítése milyen TEÁOR szám alá tartozhat?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!