Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit árulhatok az iskolai büfében?

Mit árulhatok az iskolai büfében?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdek egy iskolai büfében, viszont szeretném bővíteni a kínálatot. Interneten találtam pár kritériumot, de én konkrét segítséget szeretnék kérni esetleg egy olyan embertől aki üzemeltet ilyen büfét. Nem tudom, hogy esetleg fagyasztott pogácsákat, fornetti meggyes illetve lekváros sütiket, amiket én otthon kisütök előző nap vagy aznap reggel az engedélyezett lenne e? Próbálva kikerülni egy kicsit a pékséget, így nagyobb haszonnal dolgozva.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, nagy szükségem van rá!



2019. aug. 14. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyat tuti nem árulhatsz, amit otthon sütögetsz


A nébihet keresd az ügyben


[link]

2019. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag szinte bármit.

3 fő "biblia "van.

Az oéti ajánlás iskolabufeknek ami a pályázatban is volt ( jó eséllyel), az Antsz dietetikusi ajánlása és a neta törvény.


De igazából ha elég ügyes vagy akkor ezeken felül is árulhatsz szinte barmit csak külön fel kell rá hívni a figyelmet, vagy olyan helyettesítő terméket valasztani ami pl. nem esik a neta hatálya alá. De ami az ala esik azt meg a tanároknak, dolgozóknak arulhatod ugyanúgy.


Otthon sütés főzéssel bukó az ellenőrzésem és szibte bezárással ehyenlo a forbetti meg sok hűhó semmiért igazából. Gazdaságtalan, előnytelen.

2019. aug. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!