Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Mit árulhatok az iskolai büfében?

Szeptemberben kezdek egy iskolai büfében, viszont szeretném bővíteni a kínálatot. Interneten találtam pár kritériumot, de én konkrét segítséget szeretnék kérni esetleg egy olyan embertől aki üzemeltet ilyen büfét. Nem tudom, hogy esetleg fagyasztott pogácsákat, fornetti meggyes illetve lekváros sütiket, amiket én otthon kisütök előző nap vagy aznap reggel az engedélyezett lenne e? Próbálva kikerülni egy kicsit a pékséget, így nagyobb haszonnal dolgozva.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, nagy szükségem van rá!

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, iskolai büfé, büfé

aug. 14. 16:11  Privát üzenet  

A válaszok

Olyat tuti nem árulhatsz, amit otthon sütögetsz

A nébihet keresd az ügyben

[link]

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 14. 18:28 Privát üzenet
Bak Norbert nevű felhasználó válasza:

Gyakorlatilag szinte bármit.

3 fő "biblia "van.

Az oéti ajánlás iskolabufeknek ami a pályázatban is volt ( jó eséllyel), az Antsz dietetikusi ajánlása és a neta törvény.

De igazából ha elég ügyes vagy akkor ezeken felül is árulhatsz szinte barmit csak külön fel kell rá hívni a figyelmet, vagy olyan helyettesítő terméket valasztani ami pl. nem esik a neta hatálya alá. De ami az ala esik azt meg a tanároknak, dolgozóknak arulhatod ugyanúgy.

Otthon sütés főzéssel bukó az ellenőrzésem és szibte bezárással ehyenlo a forbetti meg sok hűhó semmiért igazából. Gazdaságtalan, előnytelen.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 15. 08:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Árulhatok magyarországon szakképesítés nélkül tűzijátékot?
Szeretnék át venni egy iskolai büfét, kell esetleg hozzá valamilyen konkrét végzettség, hogy üzemeltessem és dolgozzak benne?
Milyen feltételekkel árulhatok szépségápolási termékeket fodrász szalonomban?
Általam felülről matricázott csokit árulhatok? / Tehát megmarad az összetétel, lejárat stb. a hátoldalon / Ehhez bármelyik boltba vehetek csokit vagy szerződés kell hozzá?
Mi kell ahhoz hogy én egy brókercéget inditsak mennyi tőke kell hozzá? Iskolai végzettség?
Egy adott területre szóló kereskedelmi végzettséggel más dolgot is árulhatok?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!