Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Olcsonjot pont hu vélemények?...

Olcsonjot pont hu vélemények? (Azoktól, akik már vásároltak az oldalon)

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Funkciótlan placeholder gombok és szövegek, nálam már itt elásta magát az oldal.
2019. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt el tudod magyarázni hogy érted?

Mit rendeltél tőlük?

2019. aug. 15. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Egyszerűen szakmailag igénytelen és félkész az oldal. Szerintem magára valamit adó cég nem égeti magát ilyen oldallal. Vagy ahol ennyire nem érdekli őket ezek az ordas oda nem valóságok az oldalon, az a cég is kb olyan lehet...
2019. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez a logika hülyeség és alaptalan. A kérdésbe kifejezetten kértem: Azoktól, akik már vásároltak az oldalon.

Nem vásároltál ott ergo nem tudsz semmit mondani róluk, csak az oldalukat kritizálod...

2019. aug. 15. 19:27
 5/5 A kérdező kommentje:

A törölt kommentjeid mellé okádnám ezt is:

Megjött minden amit onnan rendeltem, hibátlanul. :)) Megérte járatni a pofádat, így most megvan amire szükségem volt.

2019. aug. 22. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!