Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ki milyen masodallast vállal?

Ki milyen masodallast vállal?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül saját vállalkozásra gondolok. A jelenlegi munkahelyemen 8 órát dolgozom és úgy érzem lenne még erőm pluszban végezni valami munkát, amivel megdobhatnam a keresetem. Olyan munkát szeretnék, ahol én osztom be mennyit és mikor dolgozom, hogy azért ne menjen teljesen a szabadidőm rovására. Érdekelne, hogy ki mit csinál ilyen céllal.

2019. aug. 19. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
burger kingezek
2019. aug. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
takaritás, feketézés, már ha az másodállás. hazafele meg a villamosmegálloban koldulok. 2 lehetőségem van, vagy hozzám jönnek koldulni mig várok a villamosra, vagy én koldulok ezalatt. az utobbi gazdaságilag elönyösebb
2019. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja a másodállásomnak élek.


Nekem is napi 8 óra (heti 5 napban) volt.


Régóta érett bennem: "nem akarok itt dolgozni", "nem szeretnék irányított birka lenni" , "vulgáris társadalomból kiszakadni".

Önállósodásra törekedtem.


Mindig kreatív voltam, törött műanyag mappából is olyat alkottam, amik egyből elkeltek. Művész suliba tanultam s a részem volt az alkotás világ életemben.


Kiszámoltam a napi kötelezetségek hány órát vesznek igénybe s hol tudok időt spórolni.

Az idő a legnagyobb kincsünk minden téren - nekünk kell beosztani azt, ami rendelkezésünkre àll.


Végül a hétköznapokban a szabadidő 4óra lett.

Utàna számolgattam s nagy felkészülés s előmunka volt csak jó ideig azokban a 4órákban.


Prototípus termékeket készítettem, felméréseket pl melyek tetszenek több embernek.

Számoltam alapanyaggal s megnéztem melyeken van minnél jobb hasznom.


Azok termékekből pedig kisebb mennyiségeket készítettem. 10-20darabokat.


S haladtam, sodródtam.


Amikor elértem havonta a keresetemnek megfelelő bevételt, felmondtam.


Az volt a poén:

Picit befektettem egyedi vágószerszámokra s úgy elég volt havi 16óra munka, hogy meglegyen az a mennyiségű bevételem...mint amennyi a volt fő állásomba 20 munkanapot vett igénybe...


Mindenképp olyat válassz, amihez értesz, szereted is csinálni, mert akkor nem csak a pénzed, hanem a lelkesedésed s jövőképed is gyarapodik, gazdagodik.

2019. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt feketén vagy vállalkozoként, 8nem kötekedés, én is gondolkozok ilyesmivben, de ép eza része aggaszt
2019. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Avonozok
2019. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!