Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ez így megoldható lehet?

Ez így megoldható lehet?

Figyelt kérdés

Sajnos vállalkozás menedzsmentből gyenge vagyok, de hátha kapok itt választ.

Utolsó éves egyetemista vagyok,Programtervező.

Az lenne az elgondolásom,hogy diákoknak szívesen segítenék a felkészülésben az egyetemhez, mivel most már legalább 1 emelet kell(matek illetve infó)-emelthez tudnék segítséget nyújtani, ezt törvényesen megtudom úgy csinálni,hogy nincs pedagógus diplomám,végzettségem?


2019. aug. 27. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
katás vállalkóként persze
2019. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sőt,ha jól tudom,hallottam akkor egyetemistaként kedvezményesebb a vállalkozás igaz-ez?

De viszont azt is hallottam,hogy vállalkozoként nem dolgozhatok egy cégnek,mert az valami csalás gyanúja lehet? hmm

2019. aug. 27. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Téves információk sora. Katás vállalkozóként is dolgozhatsz akár egyetlen cégnek összesen, attól az még nem lesz bújtatott munkaviszony. Vannak egyéb feltételek is, amiből ha már kettőnek megfelesz akkor rendben vagy.


Amúgy erre, ilyen helyzetben bődületes nagy butaság lenne katás vállalkozást csinálni. Sőt, még lehet vállalkozás sem muszáj.

2019. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!