Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyaraló farm. Faházzal kapcsol...

Nyaraló farm. Faházzal kapcsolatban? Tippek, vélemények?!

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még csak így a jövőbe gondolkozva nyaralót szeretnék működtetni egy lovas farmon(sajátomon) mert a későbbiekben ez érdekelne. A faházzal kapcsolatosan? Hogy az gyorsan megépül is viszonylag olcsóbban és hogyha az ilyen Tavaszi nyári szezonban használnánk csak úgy hogy nem lenne egy teljes ház kialakítva hogy csak mondjuk egy szoba meg egy fürdőszoba. Akkor az úgy nem lenne rossz nem? Mert a faházzal kapcsolatban elég sok rossz dolgot hallottam De így?

Esetleg Aki látta kb olyasmit mint a Heartland ban A nyaraló farm. Ez nem hirtelen fellángolás mert az már több hónapja tart csak most fogok tovább tanulni És el kéne dönteni hogy mit szeretnék.

De a lényeg így ez az elképzelés Szerintetek jó?


2019. aug. 28. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami a legfontosabb: Ehhez nagyon, nagyon, nagyon, nagyon, NAGYON sok pénz fog kelleni. Úgy tanulj tovább, hogy ezt a nagyon-nagyon sok pénzt elő tudd teremteni...
2019. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom üzleti tervről még nem hallottál, nem értesz hozzá, pénzed sincsen és az áraknak sem néztél még utána... Jól értelmezem a kérdésedet?
2019. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyes válaszoló Igen tudom hogy nagyon sok pénz kell rá úgyhogy hajrázok😂😂
2019. aug. 29. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
4 év eltelt, hogy állsz, kérdező?
2023. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!