Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek vasazásból visszah...

Szerintetek vasazásból visszahozná az árát?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha bérelek egy flexet egy napra, vagy esetleg veszek, és a kocsimban tartom és ha valamit vasat vagy színesfémet látok és leflexelem és utána eladom akkor kereshetek vele?

2019. aug. 30. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hamar elvinnének a rendőrök. :D
2019. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem biztos, mennénk este kocsival néha megállni és flexelni valamit, utána tovább mint egy sima krúzer
2019. aug. 30. 13:43
 3/16 anonim ***** válasza:
Előbb ruház meg az akinek éjszaka ellopjátok a vasait...
2019. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy pont a fémtolvajok miatt bevezették a Méh telepeken, hogy amikor leadod a színesfémet, akkor személyit is kérnek - nem véletlenül. Érdekes lesz majd, mikor másnap többen jelentik, hogy eltűnt ez-az, a rendőrök meg lenyomozzák a Méh telepen.


Hamar elkapnának a rendőrök - tényleg.

2019. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ráadásul nem lesz nehéz megtalálniuk egy ekkora sztárt mint Balázska. Am az a sarokcsiszoló veszélyes szerszám, nem magadfajta ügyefogyott emberek kezébe való. Meg hangos is. Biztos senkinek nem tűnne fel.
2019. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hogy jön ide Balázska?
2019. aug. 30. 14:39
 7/16 anonim ***** válasza:

5-ös, csak a pontosítás végett: sarokcsiszoló nem azonos a flex-szel.

A flex fémet vág, a sarokcsiszolóval meg leginkább fát szoktak csiszolni.

2019. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

@14:41


A Flex egy elektromos kéziszerszám márka neve, csak ráragasztották ezt a kifejezést a sarokcsiszolóra.

Ha már okoskodunk. :D

2019. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tesó, hát a flexet is lopni kell, úgy éri meg a legjobban! :D :D
2019. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8-as, nem okoskodni akartam, hanem úgy tudom, ez két teljesen különböző dolog, de utánanéztem és igazad van - ez tulajdonképpen egy márkanév.

No, akkor kérlek, segíts rendet tenni a fejemben :D


Az én tudomásom arról volt, hogy a flex egy olyan eszköz, amivel fémet lehet vágni és igy néz ki, mint ezen a linken az első kép:

[link]


A sarokcsiszoló meg ez, de tudtommal ezzel nem lehet fémet vágni, csak fát csiszolni:

[link]


Mit nem tudok jól, segíts! - hagyom magam meggyőzni :-)

2019. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!