Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vettem egy profi 3D nyomtatót...

Vettem egy profi 3D nyomtatót és házak vagy épületek modell változatás modellezem és nyomtatom ki, hol tudom ezt szolgáltatásként árulni hogy sok emberhez eljusson?

Figyelt kérdés
Már több modell is készÍtettem. Próbáltam itt-ott árulni de nem volt rá jelentkező és nem is nézték meg elegen. Milyen oldalon tudom árulni ingyen vagy csak kevés befektetéssel? Már 10 éve modellezek és 6 éve foglalkozom 3D nyomtatásssal szeretnék egy kis bevételt szerezni belőle.

2019. aug. 30. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

mutatsz párat?


van weboldalad ahol reklámozod? ahol vannak képek a modellekről?


Ez arról szól, hogy valaki akar valami változtaást egy házon, és te lemodellezed és kinyomtatod?



minek, ha virtuálisan is meg lehet nézni?


mármint minek a makett kinyomtatva?


Ezt max nagy projektek előtt szokták, lehet élreértem, akkor előre bocs.

2019. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Facebook, építész, mérnök zárt csoportokra keresve. Egyetemek csoportjai. Diplomaleadás előtt lesz megbízás.
2019. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ezt arra akarom hogy a haz miniatur valtozata es a hazon belul disznek. Vagy meg nem kesz tarsashazak/hazak latvanyterve.
2019. aug. 31. 08:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre nem igazán fogsz találni vevőt. Pláne hogy magánembernek nem kell makett, ő a kész házat akarja látni, akik meg beruházást csinálnak, van saját emberük aki kinyomtatja.
2019. szept. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!