Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen üzletet nyitnátok...

Milyen üzletet nyitnátok kisebb megyei jogú városban / városokban?

Figyelt kérdés
Ez egy felmérés számomra , hogy mire vevőek az emberek vagy mi hiányzik a ti városotokból , milyen üzlet ?

2019. szept. 2. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában már telített a piac, új dolgot nem tudsz nyitni. Budapesten van minden kb. Vidéken pedig meg megvan az az 1db kisbolt és az az 1 db dohánybolt, kis lélekszámú faluba meg nem éri meg vállalkozni.
2019. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi mondjuk meg neked mit vállalkozz? Mennyi jutalékot adsz?
2019. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez csak egy felmérés , jővőre nyitom meg az éttermem , csak kiváncsi voltam az emberek véleményére , plusz két év múlva ha be tudom szerezni a japán gépeket akkor játéktermet az étterem mellé 😄
2019. szept. 2. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az a bajom, hogy úgy látom, hogy van már minden, telített minden, pl. pont van annyi fotós vagy műkörmös egy városban, amennyi kell vagy talán még több is. Szóval hogy nem érné meg egy új üzletet nyitni és hogy már minden ki van találva. Aztán néha meglepődök, ha valaki nyit valami új üzletet, amire nem is gondoltam, hogy erre is van kereslet, pl. kisállateledel bolt ami valami nyers cuccokra szakosodott. Vagy szabadulószoba, bár az most keresett. Persze, lehet, hogy pár hónap múlva már bezár, mert nem jött össze neki. Az is érdekes, ha valaki látja, hogy van már ezer cukrászda, de mégis nyit egy saját kézművest. Nem tudom, mit remél, és hogy mekkora bevételre tehet szert, vagy hogy mi a célja, mert hogy a meggazdagodás nem, az biztos. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy tud akkora vevőkört kialakítani, amitől jól is mehet neki a vállalkozás.

A saját megyei jogú városomban úgy érzem, hogy van minden. Nem tudom elképzelni, hogy valaki lát fantáziát egy új üzlet nyitásában, mert mindenből már pont elegendő a kínálat.

2019. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!