Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen internetes munkát...

Milyen internetes munkát lehetne végezni otthonról?

Figyelt kérdés

Valójában elég nehéz helyzetben vagyok. Most érettségiztem és sajnos elég nehéz lenne munkát vállalnom.

Egy baleset miatt sajnos a munka lehetőségek..nos egyenlő a nullával. Vagyis a kereseteim alapján. Ülni és állni 1 óránál tovább képtelen vagyok, mert a sérüléseim ezt nem engedik és erős fájdalmat okozz. A műtét pedig elégé veszélyes lenne és lehet, hogy kerekes székben végezném.

A szüleimmel élek, de szeretnék én is pénzt keresni, hogy legalább én tudjam fizetni a gyógyszereket és a kezeléseket.

Megnéztem, hogy valójában mihez is értek és nos...rájöttem, hogy a gépeléshez, a levélíráshoz és hasonló munkákhoz, de sajnos nem találtam ilyen munkát. Jelentkeztem internetes kérdőív kitöltésre, de hát olyan szánalmas egy rendszer, hogy örülnék, ha havi 1 ezer sikerülne belőle.

Van valamilyen hely, ahol tudnék esetleg levelek megírásában (Angol nyelven is) segíteni embereknek? vagy esetleg hallott szöveg alapján gépelni?

Bár az már elégé furcsa, de akár másban is segíteni. Gépkezelés, akár részletes leírás alkotás.

Ha kell még gyerekeknek is tudok matematikában internetes segítséget nyújtani. Csak egyszerűen már nem tudom, hogy hogyan keressek rá, mert mindig kamu oldalak jönnek velem szemben.



2019. szept. 2. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Ami nem igényel valami komolyabb szaktudást, az sajna csak gombszemeket fizet, ha fizet egyáltalán.
2019. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Én is itthon gépelek jelenleg, a különbség, hogy én tudom, hogy mit kell “gépeljek”. Csak gépelésért senki nem fizet.


Reális kereseti lehetőség otthonról:

- pár közvéleménykutató oldal, amelyik tényleg fizet - pár ezer egy évben összejön utalványban

- gfk applikáció pontgyűjtés - 1 év 23 ezer utalványként (ha gondolod privátban írj rám, megadom a kódom, meg a linket, mindketten kapink pár extra pontot)

- angol-magyar fordítás - ehhez viszont a freelancer oldalakon kell ketesgélni, kb sosincs semmi és nem “társalgási” angol

- valami nagyon jó digitális tartalom - youtube - ASMR most “divat” de befektetés kell hozzá, hangcucc stb

- esetleg kreatív tárgyak készítése, de az nem annyira kelendő, meg nem is nagyon éri meg

Ezeken kívül nemigen van kevés tudásra alapuló cucc


Amit érdemes lenne csinálnod:

Befektetni magadba: vagyis használd ki az időt és tanulj!

Nyelvet, webdesignt, programozást, digitális művészetet, videóvágást, hangvágást, vagy kismillió egyéb dolgot online egyetemeken akár

2019. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tanulsz tovább valami szakmát? Az érettségi csak annyit jelent, hogy nem vagy hülye, de érteni tőle nem fogsz semmihez.
2019. szept. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Milyen internetes munkát lehetne végezni otthonról?"

Tudás nélkül semmit, sajnos.

[link]

2019. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!