Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Amerikaban tudom, hogy lehet...

Amerikaban tudom, hogy lehet arulni a sajat magunk altal megfozott etelt, futarral, vagy mi magunk hazhoz vitelevel. Van ilyen opcio itthon is?

Figyelt kérdés

Vagy itthon az antsz, stb. nemis engedelyezne ilyet es minden etelt be kene vizsgaltatni veluk?

Csak amerikaban van ilyenre lehetoseg? Par eve olvastam rola cikket, de kizart, hogy a magyar reszrol szolt volna...


2019. szept. 4. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Hűha. 2874 féle előírást-szabályt-törvényt kellene betartanod, hogy ilyesmibe fogj. Pár misit simán rá kellene szánnod az indulásra.
2019. szept. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Ahhoz, hogy itthon saját magad főzz és eladd rengeteg szabálynak és előírásnak kell megfelelni. Amit te szeretnél az nem épp kivitelezhető.
2019. szept. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lakasetteremnek hivjak maximum 14 fő egy nap max 3 órás étkeztetés. Nem menuzhetsz es ala cartozhatsz. Eloirasaiban kicsut lazább mint a hagyomanyos üzlet, de ugyanugy nebih külön engedély köteles. Hasonló , mint -vidéken a falusi vendégasztal.


Nincs 2756 -féle engedély csak 4-5 -féle . 😊

2019. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!