Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Új lakcím egyéni vállalkozó....

Új lakcím egyéni vállalkozó. Van még teendőm?

Figyelt kérdés

Másik utcában vettünk házat, a régit eladtuk, 1-2 hét múlva be is költözünk az új házba. Szóval a település nem változott, csak az utca. Tegnapelőtt új lakcímkártyákat csináltattunk, most már oda van bejelentve az egész család.


Tegnap beléptem a Webes Ügysegéd felületére, a saját adataimnál már az új cím szerepelt, de a vállalkozás székhelye a régi volt még. Megváltoztattam, pár perc múlva el is lett fogadva, a nyilvántartásban is azt írja már székhelynek, az új címet. A Kereskedelmi és Iparkamara oldalán is átírtam, e-mailben is írtam nekik pluszban, biztos ami biztos. Számlázó oldalán is átírtam a székhely címét. Önkormányzat felé is jeleztem, mondták, hogy majd kell egy lakcímkártya másolat, vagy valami ilyesmi, és megcsinálnak mindent (már a nagy részét megcsináltam, mivel túl akartam lenni rajta, tehát azokat, amiket leírtam).

Telephely eddig sem volt, most sem adtam meg ott semmit.


Van-e még valamilyen teendőm, ha a település a régi maradt, csak az utca más?



2019. szept. 5. 02:35
 1/5 A kérdező kommentje:
KATA, AAM, ha ez bármit is számít.
2019. szept. 5. 02:36
 2/5 anonim ***** válasza:
A bank, ahol vezeted a számlát - oda is be kell jelenteni a változást.
2019. szept. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bak Norbert ***** válasza:
Számlázó program, pénztárgép àtszemélyesítés , beszállítók, partnerek stb. ezer egyéb dolog lehet még.
2019. szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezért is írtam, hogy KATA, AAM, saját számlámat használom, nem céges.


Pénztárgép nincs, semmilyen beszállító, meg parner sincs.


Tanácsadást adok az interneten, teljesen egyszemélyes az egész, meg az ügyfelek. Számlát adok és kész, ennyi.


Ezekkek az információkkal a kérdés úkra adott. Van még teendőm? :)

2019. szept. 5. 16:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként ettől függetlenül természetesen a banknak is szólok.
2019. szept. 5. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!