Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés
S04fun nevű felhasználó kérdése:

Hogyan szervezzek saját bulit esetleg party sorozatot?

18 éves feltörekvő dj vagyok. Sajnos kisvárosomban nem nagyon van party sorozat ahova be lehet kerülni. Szeretnék saját bulit szervezni aztán nagyobbat ahol már kellenek rendes engedélyek amik nem nagyon tudom mik pontosan. Szerintetek érdemes party sorozatot indítani vagy másképp építsem a karrierem?

szept. 9. 20:32  Privát üzenet  

A válasz
workdev nevű felhasználó válasza:

Dj vizsgád van? Artisjusnak leszurkolod a sápot?

A válaszíró 18%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 9. 21:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Parti nagy lajos:Túrbógrill (sütő) Művéröl kéne írnom, egy a4oldalt legalább. Bev. Tárgyalás, bef. értelmeznem kell a verset, saját vélemény alapján?
Buli jegyek ertekesitesevel milyen cegek foglalkoznak, hogyan mukodnek sajat ertekesitoik vannak? Szerintetek ha tudom a modjat hogy hogyan tudnanak jobban elterjedni a kissebb...
Milyen egy Tipikus Szilveszter Este a saját szemszögedből, kifulladásig, összeesésig?
Clubpenguin-on hogyan lehet a saját igloo-ba zenét berakni?
Szerintetek mit tegyek, ha nem a 'saját' társaságommal megyek szilveszterezni?
Szerintetek mibe menjek a saját After party-mra?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!