Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy kell manapság felöltözni...

Hogy kell manapság felöltözni aránylag kicsi (százezer forintos nagyságrendű üzlet megbeszéléséhez?

Figyelt kérdés
, ha olyan emberrel találkozunk, aki biztos nem hord se öltönyt se nyakkendőt, csak inget s nem akarjuk túlöltözni, de alul öltözni se ugyanakkor ki akarjuk mutatni a ruházatunkkal, hogy komoly dologról van szó?
2019. szept. 11. 12:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Farmer +ing + zakó
2019. szept. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

Ing, lehet fehér alapon kockás is, sötét farmer vagy szövetnadrág. Lényegtelen igazából, ez a százezres valami ez nem tétel szerintem. Van aki épp munkásgatyában esik oda, nem tudom hol köttetik ez az üzlet, inkább a helyszínhez kell öltözni, ha irodában akkor illik azèrt valahogy megjelenni, de ha utcán köttetik, szerintem teljesen mindegy.

A személy a lényeg meg a viselkedés, nem a ruha.

Öltönyben is oltári parasztosak szoktak lenni egyesek. :)

2019. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%

Valami szolid ing, nem egy színű feltétlenül, de nem is hawaii mintás meg hasonlók, farmer, de nem szétkoptatott, szakadt és hasonlók, esetleg valami chino fazon. Jó cipő, nem sport, de nem is fekete lakkcipő.


Keress rá a smart casual stílusra

2019. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Business casual
2019. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%

rövidnaci papucs.. milliós értékben is.

100-200-300e ft vicc.

2019. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nem megkötésről van szó, hanem inkább megbeszélés, bemutató, beszámoló jellegű tanácskérés, esetleges támogatáskérés(csendestárs, vagy ép lehasznált eszközök kölcsönadása. régebbi elavult mobil, tablet, de akár bútorok is vagy bármi más. A helyszín így elsősorban iroda(a másik fél munkahelye), nem utca, esetleg ha bizalmasabb az ismeretség akkor a másik fél lakása.


A 100 ezret nem egyszerű nyereségként gondoltam, hanem inkább a várható havi bevétel az elején amikor gyakorlatilag még vesztességes. De semmikép sem x milliós üzletről, témáról stb-ről van szó, milliók nem merülnek fel. Szóval nem valami hatalmas gigantikus üzlet. Sokkal inkább olyasmi, hogy "próbálkoznál, oké, próbálkozz, tessék itt a régi laptopom" Az öltözék fő funkciója a másik megtisztelése.

2019. szept. 11. 13:52
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Most belegondoltam, hogy màsodàllàsú vállalkozóként, havi 2 milliós bevételű üzletet tescos pulóverben irtam alá , 5 éves szerződéssel...
2019. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
más egy állás ahol a végzettséget nézik, s más egy üzleti fantáziálgatás
2019. szept. 11. 19:27
 9/29 A kérdező kommentje:
illetve látom vállalkozás, de ott meg gondolom volt bőven múlt és referencia. vagy egy aznap kiváltott vállalkozói engedélyt mutogattál pulóverben?
2019. szept. 11. 19:29
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

100e Ft.

Gumit veszek az automra az 200e ftos üzlet.belegondoltam a gumis öltönyben kirittyentve haptakban állva várna hogy feltehesse a téli gumit


Vacsorára ne hívjon meg?

2019. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!