Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozás bejegyzése,...

Egyéni vállalkozás bejegyzése, mi a probléma?

Figyelt kérdés

Neten Ügyfélkapun keresztül beakartam jegyezni magamat mint egyéni vállalkozó. (KATA)

Kitöltöttem mindent erre azt írja ki hogy: Fáradjak be a legközelebbi kormányhivatalba mert ügyintéző szükséges, mert valami probléma van.Természetesen nem írta, hogy micsoda. Nekem miért nem sikerült? Más 10 perc alatt vállalkozó lett.



2019. szept. 12. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt korábban adószámod őstermelőként, magánszemélyként? Mert vagy ez a probléma, vagy nem egyeznek az adataid (nekem pl anyu nevét hol Emiliának, hol Emíliának írják, elég sokszor okoz gondot a hülye állami rendszerek közt ez az egy betű)
2019. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem volt korábban adószámom. Nemrég végeztünk a sulival, pár barátommal egymást segítve próbálunk magunknak pénzt csinálni és nem másnak.

Mindenkinek megvolt pár perc alatt csak engem dobott ki a rendszer.

2019. szept. 12. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Az is lehet, hogy köröznek, az ügyintézőnek majd ott villog a vörös keretes ablak halálfejekkel, hogy azonnal hívja a rendőrséget, csak ezt nem akarják az orrodra kötni amíg be nem mész :P
2019. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!